VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

TŘI SESTRY - František z Braníka - zpět na článek

cadaver cadaver | 5.12.2023 19:13

No za "šokujúce" priznanie o Orlíku, ťa mimovládky a LGBTI určite nepochvália. Ale ináč to plne chápem,
tiež boli roky keď som počúval kadečo.

subeer subeer | 4.12.2023 03:14

Do roku 1996 a Zlatejch hochů (a to včetně fanánkových sólovek) byly 3 Sestry naprostej kult a „must go“, to když byly ve stověžatý (a že tam hráli). Samozřejmě další důvod dát pár párů piv a pogo na to. V tomto roce jsem narukoval do armády ČR a kluci z Moravy a Slezska jeli hlavně metaly, což bylo opravu potřeba na vnitřní balanc, takže jsme chlastali přitom.
Potom jsem přestal chápat to brouhaha kolem génia Hagena a hlavně mi jejich tvorba a muzika přišla děsně účelová a mnohdy vyloženě trapná.
Nemám potřebu je znovu objevovat, to radši zajdu na VZ.
U Orlíku mě bavila ta muzika - její drive, některý texty mě už tenkrát vyloženě kakatovaly (třeba Viktorka Žižkov 😊), ale poslouchal to kde kdo, jak kluky a holki (na netu nic jiných nebylo 😊 a hospodě se točilo na magiči pár Emgetonek a Basfek). Nevím proč bych si měl za tyhle télécí léta nějak zvlášť sypat popel na hlavu. Na koncert Orlíku mě ani tehdá nepadalo jít.
Rudymu jsem vyjádřit jistou formu spoluúčasti a poděkování za záblesk z mládí.
No a „Lepší společnost“, která ti, i při tvém pokání, pořád podsouvá mladickou nerozvážnost, či omezenost, možná už není tou „Lepší společností“, kterou bys měl nadále vyhledávat.