NOVINKY

Japonci CRYSTAL LAKE u Century Media

Japonská skupina je novou akvizicí vydavatelství Century Media. Při této příležitosti zveřejnila i vizualizer ke skladbě "BlüdGod".

[před hodinou]

NILE oznamují nové album

NILE vydají 23. srpna u Napalm Records nové album "The Underworld Awaits Us All", níže si můžete pustit první singl s jednoduše zapamatovatelným názvem "Chapter For Not Being Hung Upside Down On A Stake In The Underworld And Made To Eat Feces By The Four Apes":

[před 8 hodinami]

Zpěvák LORNA SHORE prezentuje cover CANNIBAL CORPSE

Will Ramos, zpěvák LORNA SHORE, se spojil s kytaristou Nikem Nocturnal a vystřihli cover skladby "Hammer Smashed Face" od CANNIBAL CORPSE. Jak to dopadlo můžete posoudit níže.

[před 8 hodinami]

Frank Bello posiluje SATYRICON?

Když ANTHRAX nedávno oznámili, že baskytarista Frank Bello vynechává turné z osobních důvodů a zaskočí za něj dávný člen kapely Dan Lilker, znělo to jako běžná událost v řadách kapely, která funguje víc než čtyřicet let. Nyní se však na facebookovém profilu SATYRICON objevuje na společné fotce a vypadá to, že právě tenhle americký umělec odjede pro změnu turné s norskými černokněžníky. To jsou tedy věci!

[včera]

Glammetalový restart podle KING ZEBRA

Švýcarští vzývatelé osmdesátkové éry hairmetalového šílenství vydali nedávno desku "Between The Shadows" a z ní pochází i skladba "Wicked".

[včera]

NEAERA - termín vydání alba se blíží!

Německá úderka a její fanoušci už se nemůžou dočkat konce letošního června, přesněji řečeno 28. června. To je totiž stanoveno datum vydání alba "All Is Dust". Čekání všem jistě zkrátí ochutnávkové singly. Jeden z nich vychází právě nyní.

[včera]

KNIGHTS OF THE REALM okořenili vydání alba novým klipem

Švédská kapela vydala minulý pátek nové album "Darker Than Leather". Najdete na něm i skladbu "Burn".

[včera]