NOVINKY

LEFT TO DIE

 

Máme tady další kapelu, která vzdává hold nesmrtelným DEATH Chucka Schuldinera (†2001). Stejně jako u celosvětově známého tribute bandu Death to All, i v případě LEFT TO DIE se jedná o bývalé členy, a to basistu Terryho Butlera (Obituary, ex-Massacre ad.) a Ricka Rozze (ex-Massacre ad.), kteří se spojili se zakladateli Gruesome: zpěvákem a kytaristou Mattem Harveym (Exhumed, ex-Repulsion, ex-Death DTA (live)) a bubeníkem Gusem Ríosem (ex-Malevolent Creation ad.).

Tento scénou protřelý a hudebně zkušený kvartet se ale zaměřuje na počáteční éru DEATH a hraje celé album „Leprosy“ a písně ze „Scream Bloody Gore“.
Terry Butler k nadcházejícímu turné prohlásil: „Je to ohromná čest hrát po tolika letech „Leprosy“. Je to už více než 30 let, co jsme s Rickem společně rozjeli tyhle pecky, a Matt a Gus jsou perfektní týpci, kteří se k nám na téhle cestě přidají - obrovští fanoušci Death a zabijáčtí muzikanti.“

Připravte se 100% old school DEATH metal, který na obou zastávkách v Praze a Bratislavě doprovodí pražská SNĚŤ - vhodnější a prohnilejší support byste k rozpoutání smrti hledali horko těžko!

18. 3. 2023 – Bratislava, Randal
FB event: https://fb.me/e/37oFp59hg

e-TICKET: https://obscure.sk/cs/tickets/detail/id/535

19. 3. 2023 - Praha, Rock Café
FB event: https://fb.me/e/3QWcvOX8E

e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/536

Předprodej viz e-TICKET výše, na Slovensku dále v síti Ticketportal.sk, v Čechách v síti Ticketmaster a GoOut.

RIP

Zveřejněno: Pondělí, 13. března 2023

Poslední novinky související s LEFT TO DIE

LEFT TO DIE - Peníze zřejmě nesmrdí a tak jsme svědky dalšího připomínání legendárního Chucka Schuldinera a jeho DEATH. ... [Úterý, 25. ledna 2022]


Vyhledat LEFT TO DIE na webu Metalopolis