VLOŽIT HODNOCENÍ

Právo hodnotit mají pouze registrovaní uživatelé. Přihlašte se anebo zaregistrujte v případě, že ještě nemáte vytvořen účet.

ASSASIN'S CREED VALHALLA - "Asasínovi" dochází dech, ani ex-členové GORGOROTH ho nezachrání - zpět na článek

bzuco2 bzuco2 | 13.4.2024 18:45

-bez slovního hodnocení-

6,5 / 10

metalirium metalirium | 13.12.2020 13:46

Veľké sklamanie. Prísť s takýmto zlepencom po 3 rokoch od výborného Odyssey...Nudný príbeh, absolútne nezaujímavé hlavné postavy, nevyužitý potenciál prostredia...Toto má byť temný vikingský svet?...Hra roka? Ani omylom! + hra (aspoň mne, PC verzia) ide plynulo a bez problémov - nudný, plochý, nezaujímavý príbeh - ovládateľnosť - prostredie - katastrofálna hlavná postava - potenciál havrana trestuhodne nevyužitý, je Vám úplne zbytočný - nelogické zapojenie do línie assassínov - soundtrack - recyklovanie súčasti z predošlých dielov (napr. drevené veže sú úplne rovnaké ako v Black Flag, chyby Animusu ako v Unity, zabíjanie legendárnych zvierat) - minihry (nebavila ma ani jedna) - voľby v dialógoch len kozmetické, bez väčšieho významu (okrem pár zásadných) - nepochopiteľné Ai Vášho Raven clan pri rabovaní

3 / 10

obsolete obsolete | 11.12.2020 17:38

Nejlepší Assasin je pro mě jednoznačně Brotherhood,AC2 a dejme tomu Blackflag.Origins mě minul,Odyssey mě kupodivu docela bavil ale tohle už fakt ne.Vaření furt s toho samýho. Ubi by měl AC na pár let pustit k ledu a přijít s něčím pořádným.Tohle každoroční recyklovaní nic dobrýho nepřináší.

5 / 10

Ivoš155 Ivoš155 | 11.12.2020 12:47

Ferově nejhorší díl serie. Dokonce i nenaviděná "indiánská" AC III, mi po letech a remasteru nepřijde tak nudná. Herně mnohem utahanější než Origins/Odyssey, potěší akorát zjednodušeny skill a loot bez hromady odpadních věcí, většina misí lze dělat stealth(výborně). Prostředí je fajn, i když antické trosky rozesete po celé Anglii jsou trošku přepálené. Nadějně a pozvolna se rozbihajici příběh zhruba v pulce začíná najednou extrémně ztrácet šťávu, opakující-se dobývaní jednotlivých krajů Anglie postrádá švih i pointu, působí to (čím dal hráč postupuje) více a více děsně genericky a nelogicky. Přehršel absolutně nezajímavých a zaměnitelných postav, kdy se hráč pomalu přestane orientovat v motivacich a činech, rovněž nepřidá. Konec je fakt kravina a nejslabší zakončení v celé sérii. Hlavní hrdina/ka extrémně nesympaticky, studený čumák. Prvek asasínů z Blízkého východu a zablesky původní mytologie jsou dobrý, bohužel dost nevyužitý. Z moderních dílů AC zůstává zdaleka nepřekonán egyptský Origins.

5 / 10