VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

CITRON - Rebelie Vol. 2 (EP) - zpět na článek

Donald | nejde to 💥 | 14.12.2016 14:17

... uzivajice predvanocniho marodeni a majice prostor dukladneji omrknout nektere hudebni otazniky, pustil jsem se do reparatu z noveho citronu a otestnul jsem i Torr (v souvislosti se spolecnym Root tour). Ale nejde to, nevim co mi na Citronu vadi vic, zdali utopeny Krizek, povetsinou slabe texty, nebo podivny skladetelsky mix ve stylu "co dum dal". Proste vse kolem rebelie mi od zacatku evokolalo pokus trochu si prividelat , coz mi vlastne nevadi, ale tvrzeni ze jde o vic mi nyni pripada vyvracene. Vravim se zpet Citron = energie, radegast a coklici. Jo a ten Torr to je taky katastrofa 🙈

Tertan | 10.6.2016 09:05

Lze souhlasit s oběma předchozími navzájem si odporujícími diskutujícími. Pařízka nemusím, ale kapelník, kterému dá pár členů najevo úmysl odejít, aby to pak vzali zpět, se pak nemá o co opřít a Pařízkův krok je logický. A to píšu jako ten, který "fandí Limetalu".
Pokud jde o současný Citron, byl jsem na koncertě, který byl otřesný. "Mladá nabušená sestava" nesahala, pokud jde o nějakou energii té staré dědkovské ani po kotníky, z kapely nevyřazovalo nic než to, jak si nájemní hráči kroutí svou povinnou šichtu. Nezachrání to ani Křížek, který na Michalíka absolutně nemá, a co je ještě zajímavější, Hranický zpíval Křížkovo věci o dost lépe, než je tomu naopak. Pokud jde o to, co teď Citron vydává, tak skladatelská impotence v nových skladbách mě neoslovila, ale ty horší verze starých hitů si občas pro zajímavost na Youtube pustím.

Andy | Výborná recenze | 10.6.2016 04:45

Naprosto trefně napsaná recenze s kterou do puntíku souhlasím. Někteří diskutující zde stále nechtějí přijmout fakt, že bývalí členové CITRON sami opustili (což v posledním rozhovoru také přiznali) a nedali tak Pařízkovi jinou možnost než postavit nový CITRON. Už se těším na regulérní desku, která by podle zpráv měla vyjít na podzim. CITRON forever!

Ronnie | Rádoby Citron | 9.6.2016 17:21

Divím se, že autor recenze (už druhé) vůbec nepochopil, co se v Citronu děje. Nebo to ví, ale dle přístupu pánů Darona či Sparku peče s Radimem Pařízkem? Všem je přece nad slunce jasné, že nový Citron, poté co byli nevybíravým způsobem odstaveni dlouholetí a nepostradatelní členové skupiny (za všechny kytarový mág Jarda Bartoň), je jen koglomerát jediného původního člena - průměrného bubeníka Pařízka, pohasínající hvězdy Ládi Křížka a několika nových střelců, jehož jediným účelem je vydělat prachy. A to nejlépe takovým způsobem, že se budou do nekonečna nastavovat provařené nápady, vydá se 5 - 6 EP, aby se "fanoušci namlsali" a možná dojde i na nějakou plnohodnotnou fošnu. Nechápu, jak na tuhle průhlednou habaďůru můžou lidi u nás tak skočit. Nebo jim stačí, když vidí "božského" Láďu za mikrofonem, kde se vedle něj vlní "paní v letech", která nikdy členem Citronu ani nebyla? Fakt smutné. A nejsmutnější je, že celý ten cirkus panu Pařízkovi zatím vychází. Ale jak tvrdí Limetal, pravdu ukáže čas.

sokelsson sokelsson | agropolis.net | 8.6.2016 12:14

Fakt nie je nič lepšie na zrecenzovanie?

mocky mocky | 7.6.2016 13:04

Krizek s tymi namalovanymi ocami tromfol aj doby Damiens :-)

Janik | 7.6.2016 11:07

Ano přesně tak.....kdo má zdravý rozum tento cirkus nenavštívil... Pařízek je trouba takový český Lars Ulrich 😂

zombeat | 7.6.2016 09:43

bohapuste holenie oviec ...