VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

LATITUDES - Agonist - zpět na článek

Radalf Radalf | 7.1.2010 12:16

zrovna Pelican nejsou uplne dobrej priklad, to jejich posledni album je tak spatny, ze i prumer je na ne az moc:) holt post-metal ma furt punc "neceho noveho" (no, spis pred par lety objeveneho, nez noveho), takze jsou autori k novym deskam jeste stale shovivavejsi.. i odpad zanru totiz furt obsahuje jeste stopu jakesi svezesti, je to celkem pochopitelne. Na druhou stranu i podle me je cas to zacit cedit trochu radikalneji:)

ScreamJay | 6.1.2010 23:54

Tady je vidět, jak variabilně a vrstevnatě hudba působí :-) Zajímavě podaný článek, já ten svůj psal právě těsně po vydání desky a nezastírám, mě její zvuk velmi bavil. Pravda, dá se docela souhlasit, že mnohé nové kapely začínají opakovat to, co je za nové považováno (když jim my recenzenti nakonec nevyčtem, že zas opakují to staré, co už tu taky bylo :-) ). Zrovna chystám nový článek o kapele, který sice opticky do tohohle ranku taky spadá, ale přitom se jedná o poctivou starou, burácivou klasiku ala starší Neurosis :-)

james | | 6.1.2010 08:42

už tyhle kapely přijdou všechny stejný. Je to pořád dokola. Radši si poslechnu nějakej starší nářez.......

leif leif | 5.1.2010 16:10

no nevím, nevím. vypadá to, že mě post-metal totálně přestal bavit, protože jak poslech letošních Storm of Light, tak i poslech Latitudes jsem vyloženě vytrpěl. nemastný, neslaný bahýnko líných monotonních riffů (druh post-metalu, který zosobňujou Amen-Ra). nic novýho. možná, že jsem to poslouchal příliš zběžně.

Klypso Klypso | 5.1.2010 15:26

Priklad z poslednej doby:

http://metalopolis.net/art_reviews.asp?id=4964

Sabotteur Sabotteur | 5.1.2010 15:22

Zvláštní, tak často vidím někde psáno, že sludge/post-metal se strašně opakuje a že zrovna tohle konkrétní album vyčnívá nad průměr, ale ještě jsem neviděl, že by něco ze žánru dostalo od recenzenta slabé hodnocení.