VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BLAZE BAYLEY - The Redemption Of William Black - zpět na článek

fathertime fathertime | 26.4.2018 10:16

no co, buchty, boli ste vcera na stupavara, burger a blazeja v rock cafe? :-)

Marek | 20.4.2018 13:31

EDIT: S odstupem hodnotím Part III stejně jako Part I - 8/10. Part II je pro mě jasným vrcholem celé trilogie.
Nedávno jsem si v práci pustil všechny tři části chronologicky po sobě a byly z toho příjemně strávené 2 a 1/4 hodinky.

Hanry | 1.4.2018 19:57

Pod vše se můžu absolutně podepsat jako recenzent, jednoznačně nejslabší kousek z triologie, není to vůbec dobré album, Blaze to pojal tak, že kvantita zlepšuje kvalitu, zbytečných 13 songů, kdyby to aspoň zredukoval na 8, jemnějším výrazem bych to nazval "nedobré album", pro ty, kteří to tak adorují a psali mi, že je to nejlepší album z celé triologie (diskuze k minulému albu), pořád nechápu, jestli to byl trolling nebo to borci mysleli vážně, protože tady má někdo špatný sluch, buď já a Louis a nebo viz. "kuklač - [3.3.2018 08:25]
.......niekto asi potrebuje ist k usnemu.....ze ziadne melodie ty si to vobec pocul?...mozno tak 5 sekund s kazdej skladby inac by si nenapisla to co si napisal. Najlepsia doska Blazeho."

Marek | 29.3.2018 21:15

Pěkná recenze, díky! Dal jsem zatím několik poslechů a nejvíce mě tam ruší to mluvené slovo na začátku skladeb. Zdá se mi to nebo je ho zhruba tolik co na předešlých dvou deskách dohromady? A navíc ty hlasy znějí někdy hrozně afektovaně.
Jinak Blaze zpívá úžasně, jeho hlas vůbec nestárne a stává se naopak sytějším. Na další album se těším jako malý kluk, je mi jasné že po letošní "pauze" to bude opět trefa do černého.