NOVINKY

ARTIFICIAL BRAIN

 

Artificial Brain vydávajú v poradí tretí album na kultovom kanadskom vydavateľstve Profound Lore Records a odpromovať ho prídu aj do Košíc! Unikátny zvuk "futuristického" death metalu s progresívnymi a melodickými prvkami je zmes, ktorú by sme v tomto žánri hľadali len márne a práve vďaka tomu je Artificial Brain kapela, ktorú si netreba nechať újsť. Pre fanúšikov kapiel ako Blood Incantation, Voivod alebo Death. Spoločnosť im budú robiť taliani Devoid of Thought, ktorí sa hudobne uberajú viac pomalším tempom a momentálne majú na konte taktiež nový album. Ako support sa predstaví old school death metal z Košíc - Contempt, ktorí fungujú na scéne už viac ako 30 rokov!
______________________________
ARTIFICIAL BRAIN (Technical Death Metal)
https://www.facebook.com/ArtificialBrainMusic
https://profoundlorerecords.bandcamp.com/.../artificial...
DEVOID OF THOUGHT (Doom / Death Metal)
https://www.facebook.com/DevoidOfThought666
https://everlastingspewrecords.bandcamp.com/.../outer...
CONTEMPT (Old School Death Metal)
https://www.facebook.com/CONTEMPT-116026988313
https://youtu.be/9uR36wzkP6M
______________________________
> Vstupenky:
Predpredaj: 10€
Na mieste: 12€
> Collosseum Club Košice, 19. júl

[včera]

DEATH ANGEL v Collosse

Kalifornská metalová legenda je na scéne považovaná za stálicu a radia ju do prvej desiatky najlepších thrashových kapiel na svete. DEATH ANGEL vznikli v 1982 a oslavujú 40 rokov na scéne. Na koncerte v košickom Collosseu im bude robiť support domáca thrashmetalová smršť BLACK LIGHT.

https://www.facebook.com/deathangel

https://www.youtube.com/watch?v=sWy1kFe2oCs

https://www.deathangel.us/


Predpredaj v klube 22 €
Ticket Portal 24 €
na mieste 25 €

 

[včera]

FIRE BURNS BLACK

Fire Burns Black! Tak zní název nového singlu, který společnými silami dali dohromady Otus Hobst (Minority Sound), Dahlien (The Corona Lantern, Dilligence) a Martin Schuster (Mindwork, Martians, Face the Day). V tomhle songu, jenž si vzal za úkol nabourávat zajetá klišé, si zpěváci prohodili role v klasickém metalovém modelu "Kráska a zvíře". Tento přístup se pak zrcadlí i v textu, jenž je divoký a nespoutaný, ale je hlavně o jednotě, lidskosti a boření hranic.

Singl vychází jako digitální release přes všechny známé platformy včetně Spotify, iTunes, Soundcloud a premiéru bude mít 1.7.2022 ve 12:00 na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=V2mv0DPVENQ

[před 3 dny]

TESTAMENT, SEPULTURA, EXODUS, DEATH ANGEL, HEATHEN

Do Bratislavy míří ultimátní sestava a sen každého true thrashmetalisty: Testament, Sepultura, Exodus, Death Angel a Heathen. Koncert není zastávka společného tour, ale jde unikátní setkání třech různých turné v jednom městě a v jeden večer. To, co se 12. července odehraje v Refinery Gallery, se nebude opakovat nikde jinde na světě.

Koncert, který nemá headlinera. Tak by se dala shrnout bratislavská srážka třech thrashových turné. Co ještě každou z pěti kapel spojuje, je momentum v jejich aktuálních kariérách. Každá se zúčastněných kapel momentálně prožívá své silné období. Ať už je řeč o Testament, kteří na posledních deskách „Brotherhood of Snakes“ a „Titans Of Creation“ předvedli lavinu šťavnatých riffů. Ti navíc do slovenské metropole přijedou s novou posilou za bicími, kterou není nikdo jiný než Dave Lombardo. Mimořádnou energií jsou momentálně napumpovaní také Exodus, kteří se po letech čekání vytasili se skvělou deskou „Persona Non Grata“.

V podobné síle přijede také Sepultura, kapela, která nikdy své koncerty nahrála na půl plynu a její poslední deska „Quadra“ je nekompromisní diktát. Death Angel se svou kulatou desátou deskou stále otálejí, o jejich současných nadprůměrných kvalitách naživo se ale fanoušci jasně přesvědčili na loňském live EP „Bastard Tracks“. Mimořádnou sestavu uzavírají Heathen, američtí Coroner v powermetalovém podání, kteří před dvěma lety vydali povedené album „Empire of the Blind“.

TESTAMENT, SEPULTURA, EXODUS, DEATH ANGEL, HEATHEN
12. 7. 2022 – Bratislava, Refinery Gallery
FB event: https://fb.me/e/2awyg5Iv6

e-TICKET: bit.ly/OBS_bratislava_testament


TESTAMENT
https://youtu.be/C9hDhc1Bd4U

SEPULTURA
https://youtu.be/x2nZ3n8_e3k

EXODUS
https://youtu.be/ATx5k9E4sCU

DEATH ANGEL
https://youtu.be/GD21V6MVBdA

HEATHEN
https://youtu.be/cX1TbhGIBdc

[před 3 dny]

INNER FEAR

INNER FEAR vydává nové album Cäzilia

Hinterkaifeck a události již sto let nevyřešených vražd. To je tématem zbrusu nového koncepčního alba Inner Fear. Výjimečný, epický a temný opus s křehkými verši přináší více než hodinu (70 min) trvající napínavý hudební zážitek. Klíčová osoba Inner Fear – bubeník a klávesista Marthus (Cradle of Filth, Titanic) – spojil své síly a um s neméně významnými lidmi metalové scény: kytarista Mike Wead (King Diamond, Mercyful Fate), vokalista a textař Tom F. Hanzl a.k.a. Chymus (Pačess, Isacaarum, Petroleum), zpěvačka Snovonne Drake (The Designs), baskytarista Krusty (Forgotten Silence) a kytarista Khopec (dlouholetý člen Inner Fear). Tito hudebníci po svém vypráví tragický skutečný příběh Cäzilie a její rodiny… Připravte se a vnímejte Cäziliiny přání, strach i bolest. Cäzilia opět ožívá v hudbě Inner Fear!
Autorem hudby všech 12 skladeb je Martin Marthus Škaroupka a o texty se postaral Tom F. Hanzl a.k.a. Chymus. Album ve formátu CD vydal 24.června 2022 label BLACK BARN MUSIC a lze ho zakoupit na jeho eshopu www.blackbarn.cz.

Skladby:
Once Upon A Time
The Night
The Farm
The Voices
Maria
Footsteps In The Snow
A Man In The Forest
The Four Days
The Discovery
The Bodies
Cäzilia: The Sad Destiny
The End

Autor titulního obalu: Gogo Melone
Layout: Tom F. Hanzl a.k.a. Chymus

Vice informací:
https://www.facebook.com/blackbarncz

https://www.facebook.com/innerfear.official

https://instagram.com/inner_fear_official

[před 3 dny]

OBSCENE EXTREME 2022

Týden zbývá do začátku nejextrémějšího festivalu světa! Připomeňme si letošní line-up:

Může jít o obrázek text, kde se píše WEDNESDAY /STREDA 13. 2022 7.00 FREAKFEST MASÁZ BELZEBO 0.00-00.30 FRIDAY PATEK15. 2022 DASCENEE FREAK FRIENDLY EX TREME EXTREME MUSICK OPEN AIR FEST SLAVERY VACATION EVELYN FRANTIC JULY 13.-17. ČERVENCE 2022 BA TLEFIELD TRUTNOV CZECH REPUBLIC 01.30-02.00 DEZAZTRE NATURAL 2022 THROWER TYRANTS CHAOS CRUSADE PREVAIL FEASTEM INTESTINAL ISEASE BENEDICTION MACABRE NSLAUGHT BOYS MEMORIAM SKITSYSTEM SATURDAY GEND 1.35-02.00 OATBURNER THE THE OMB NIGHTMARE HELLBASTARD WWW.OBSCENEEXTREME.C GATECREEPER TANKARD PIGDESTROYER ECROTTED CRYPTA VOMIT DECULTIVATE

[před 4 dny]

OZZY OSBOURNE

vydá 9. září nové album "Patient Number 9", níže mrkněte na video k titulní skladbě:

[před 5 dny]