NOVINKY

CONTRASTIC & PERFECITIZEN

"Že si tyhle dvě party jdou po krku, není žádným tajemstvím.
Proč tedy spolu vyráží na společné miniturné, dá se to racionálně vysvětlit? Dá a je to velmi prosté.
Nikdo s nimi už nechce hrát, zbyly si pro sebe.

Zabookovat pro CONTRASTIC a PERFECITIZEN několik tuzemských koncertů nebylo vůbec jednoduché. Jejich nesmyslné nároky na vybavení backstage, kdy každý jí, pije i dýchá něco jiného, vyvrcholily žádostmi o oddělené šatny i toalety, které se v některých menších klubech vyřeší buď drobnou přestavbou klubu či alespoň střídáním sedacího prkénka. Náročným technickým požadavkům nakonec úspěšně vyšly vstříc kluby v Liberci, Teplicích, Ostravě (tam se ještě musí vykácet dva stromy, stíní do backstage Contrastic), v Brně, Jaroměři a v Praze, kde bude během koncertu Perfecitizen přerušen provoz metra, aby neslyšitelné otřesy způsobené projíždějící soupravou nenarušily soustředění a výkon senzitivního bubeníka.
Několik právnických firem momentálně připravuje návrhy smluv upravující vztahy mezi kapelami i jednotlivými hudebníky. Zvlášťní pozornost je věnována hrací době obou kapel, která by měla být na setinu setiny stejná (hrozí vysoké pokuty). Sporným momentem však stále zůstává pozice headlinera turné. Marketingoví profesionálové připravují srovnání sledovanosti kapel na facebookových, instagramových a bandcampových profilech, na kanálu Youtube, Spotify atd. Budou se zjišťovat a detailně porovnávat vlastnosti a psychická rozpoložení všech muzikantů. Zkušená komise složená z nejlepších psychologů a sexuologů (kvůli koncertu v Brně) bude zpovídat přátele i rodinné příslušníky členů kapel ve snaze nalézt a případně včas diagnostikovat abnormální úchylky, které by mohly ohrozit umělecká vystoupení a celkový dojem. Matky, manželky, milenky i kolegové z práce, vlastně i domovnice mohou tedy svou výpovědí ovlivnit pořadí kapel tohoto turné. O výsledcích vás budeme promptně informovat.

L´inphantile Collective

www.neonarcis.com


HUMAMUNIPULATION tour - CONTRASTIC & PERFECITIZEN
---
16.11. - LIBEREC - AZYL
https://fb.me/e/WBnV9X0q

---
17.11. - TEPLICE - HVJEZDA
https://fb.me/e/1v3ymc8ii

---
18.11. - OSTRAVA - BARRÁK
https://fb.me/e/IA3xb6Pp

---
19.11. - BRNO - MELODKA
Power Grindcore 8 - https://fb.me/e/14HDdSHmJ

---
20.11. - JAROMĚŘ - BASTION
https://fb.me/e/1y1RzUk6v

---
21.11. - PRAHA - MODRÁ VOPICE
https://fb.me/e/1vc416PIl

[2 hodiny]

GUNS N´ ROSES

potvrdili na 25. únor příštího roku nové EP "Hard Skool" se stejnojmennou titulní skladbou, již dříve zveřejněným singlem "Absurd" a živými verzemi skladeb "You`re Crazy" a "Don`t Cry".

[10 hodin]

RUNNING WILD

přesedlali na produkci zodpovědnou k životnímu prostředí a recyklují jako nikdy jiný:

[10 hodin]

AMENRA acoustic

"Belgičani AMENRA, jedna z nejzásadnějších post-metalových kapel posledních let, jsou známi svými hlasitými a především intenzivními koncerty. Řev by měl bolet, zvuk by měl na těle být cítit. Zvuk temných emotivců je neúprosný, pohlcující a padá na vás jak lavina. AMENRA vámi prostě musí prostupovat.

Jenže „hlasité“ turné k novému albu je odloženo na duben 2022, co původní termíny? Zahodit je přišlo AMENRA škoda, obzvlášť po ztrátě kontaktu s fanoušky v době kovidu, a tak se temný kult Church of Ra v tyto původní, již odložené termíny rozhodl pro „turné naruby“ a odjet speciální akustické.
Tento komorní, minimalistický formát tichého intimního koncertu AMENRA nabídne možnost svým fanouškům předat skutečnou a čistou esenci jejich hudby, která - v této podobě odřená až na kost - dostává úplně jiný stupěň bolestné bezútěšnosti. (Záznam z vystoupení na Grauzone festivalu by vám mělo napovědět, co vás čeká.)
Akustický koncert AMENRA se uskuteční 23. září ve smíchovském Futuru a žádný fanoušek kapely by si tuto příležitost neměl nechat ujít. Bůh ví, kdy se může opakovat.

Amenra acoustic - Grauzone festival: https://youtu.be/LP-4yXQp2AY

23. 9. 2021 – Praha, Futurum
FB event: https://facebook.com/events/1495239957491544

TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/497

-----------------------
AMENRA acoustic

23. 9. 2021 – Praha, Futurum

e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/437

Vstupenky dále v síti Ticketmaster.

[před týdnem]

EXODUS

Nové lyric video ke skladbě "Clickbait" z albové novinky "Persona Non Grata", oznámené na 19. listopadu 2021.

[před týdnem]

BEHEMOTH

vydají 17. prosince v různých formátech živou nahrávku "In Absentia Dei", na níž objevíte záznam působivého loňského covidového streamu kapely. 

[před týdnem]

U.D.O.

Další ochutnávka z nové desky „Game Over“ (22. října u AFM Records):

[před týdnem]