VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

EDGUY - Space Police: Defenders Of The Crown - zpět na článek

František Šafr | 7,5 / 10 | 14.5.2014 15:27

První polovina alba potěšila. Druhé už nějaké ty bodíky k dobru schází (zejména "The realms of baba jaga" a balada "Alone in myself" nejsou žádné mega fláky). Líbí se mi, že Tobi zase zpívá více ve výškách, i když je fakt, že občas zní jako nějaký mečící kozlík. Pokud by "rock my amadeus" byl zvolen jako bonus a místo něho a balady byly dány skladby "England" a "Aichym Of hysteria", tak bych byl spokojen plně. :-) Každopádně album poslouchám rád a je lepší než Tinnitus či Age Of the joker.

PS: ústřední melodie v "Eternal Wayfarer" je vypůjčena z "The Piper never dies" (čas 7:21 totožná melodie).

jeremy | 13.5.2014 14:49

+ kto ma limitku moze si vychutnat ulety; England > oda na Steva Harrisa a brutalnu plagiat Def Leppard s priznacnym názvom Aychim In Hysteria

jeremy | 13.5.2014 13:46

v progresivnej verzii Tobi v tej free pasazi inac zavíja! :-)

Dr_Sten Dr_Sten | 13.5.2014 12:42

Rozhodně lepší než několik alb nazpět. I přes nějaké to sebevykrádání, šablonovitost až místy kýč mě to docela baví a nenudím se u toho. Rozhodně lepší počin než "plod" od Avantasie. Gamma Ray bych raději nezmiňoval, protože to, co předvedly, za zmínku ani nestojí. Jen jsem trochu u Space Police (Prog version), které je v bonusech, nepochopil, čím je ta verze progresivní, přijde mi to stejné.

jeremy | 13.5.2014 12:09

No ak opomenieme otrasny obal a debilne nazvy skladieb, je to vcelku pocuvatelny album. Aj ked vacsina refrenov je az nezdravo verklikovo opakujucich sa :-)
Inac dobra recka