VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

TIMO TOLKKI´S AVALON - Angels Of The Apocalypse - zpět na článek

Marty | 10.6.2019 12:59

Album jsem si i s prvním dílem nedávno koupil a ze skřeků DeFeise jsem byl taky v šoku. Neposlouchatelné. Možná to byl úmysl, ale pak jsem ho tedy nepochopil. A taky mě fascinoval naprosto příšerný "krabicový" zvuk bicích s nepochopitelným jakýmsi zdvojením "šroťáku" na některých místech - strašné, trhá to uši. Takže za mě první díl jednoznačně lepší a u třetího uvidíme...

Jeremy Jeremy | 5.8.2014 21:30

Kym minuly album bol este aky taky primer v ramci zanru, toto album je totalna vata a pruser. Nudne melodie, nevyuzity potencial spevakov, navyse biedna priam demoidna produkcia to cele zabila.
1 + za obal...ten sa myslim podaril :-)

k.eight.a k.eight.a | 5.8.2014 00:52

To je metal? Revolution Renaissance byl v pohodě, hlavně 3. album Trinity. Kéž by se Timo od té pompy vrátil ke kořenům, tedy vybroušenému obsahu namísto nafintěné formy.

yogi yogi | 31.7.2014 18:50

Súhlas pioter, je to fakt slabota. IMO, ide o jedno z najhorších albumov v rámci žánru aké som kedy počul. Nudné melódie, o ničom zvuk,nevyužitý potenciál vokalistov, more prevareného klišé atď. Toto album je skrátka prúser.

pioter | 2/10 | 31.7.2014 17:09

Recenze je v pohodě a čtivá, ale nemůžu souhlasit s výsledným hodnocením. Timo opravdu nepřekvapil a po už tak dost špatném posledním albu šel kvalitativně ještě níž. Co song, to jeden velký průser, který se vyloženě krčí pod velikostí toho, co tenhle člověk kdysi dokázal. Album je patvar, který jen potvrzuje, že Tolkki je už dávno sebeparodie sebe sama. Jo a ta závěrečná "epická" blbost je krávovina na entou, kterou drží nad vodou jen ty pěvecké výkony. Jinak obsahuje tolik solidních nápadů, že by sotva stačily na krátké minutové intermezzo.