THE CROWN - Crown of Thorns
Možná už to není jako kdysi, ale stále to téhle švédské partě šlape. Death metal se slušnou energií a dostatkem proměnlivosti. Vlastně je to taková pocta starým časům.
Metalopolis již 20 let pravidelně přináší informace a články převážně související s metalovou hudbou. Často však zavítáme i do jiných než metalových anebo vůbec hudebních oblastí a nezřídka tak nabízíme i obsah mimo hlavní záběr našeho webového magazínu.
Slyšeli jste někdo nové EP-Tyrants and Wraiths? Neskutečně energický počin. Bomba!
suhlasim, toto je parada, ale len ked ma na to clovek naladu, pretoze za istych podivnych okolnosti toto dokaze aj nudit, napriek tomu, ze je to majstrovska robota.
bomba
Tak tahle deska mě rozsekala, neznám předešlá alba ani nic z toho co předvádějí členové tohodle bandu v jiných kapelách, ale tahle deska je naprosto dokonalá. Musíte to naposlouchat, musíte na to mít náladu a pak je to pohádka. Tolik skvělých momentů, že se to některým kapelám nepovede na několika albech.
9/10
tahle hudba nemá chybu, zamačkávám slzu nad pungent stench a těším se na další hollenthon...
staršie albumy sa podarili viac napriek tomu je to kvalitny album
Pak to možná bylo pomatením smyslů z různých tekutých a jiných pochutin, ale vážně jsem tam slyšel němčinu. :-D
Afaik az na par latinskych(?) zbleptu zpivaji pouze anglicky.
Ja nespochybnujem tvoje jazykove znalosti, ja len ze Hollenthon nemaju ani jednu nemecky spievanu piesen pokial viem. No mozno to sposobil Martinov prizvuk, kedze je rakusan :)
novembre - [26.8.2008 06:37] Mě ani ne, protože mi tam moc nesedla. Zkrátka mě u Hollenthonů válcovaly jen pecky z červů.
Nemyslím si, že jsem na tom jazykově tak zle abych nerozeznal Angličtinu a Němčinu, když jednou vládnu výborně a druhou vůbec. :-D
Hollenthon jsou naprosto výborní! Čekal jsem na novou desku dlouho... Debut mě kdysi naprosto odrovnal. Jen bych měl poznámku k recenzi: Elena už není Martinovou manželkou, jsou už od sebe nějaký čas...
To by ma zaujimalo v ktorych piesnach si tu nemcinu pocul
Tuto desku jsem zatím neslyšel, ale v live provedení na BA nejlépe zněly věci z "With Vilest of Worms to Dwell". Taky mě překvapilo kolik skladeb bylo zpíváno v Němčině, nevím zda to je případ této nebo debutní desky, ale naživo prostě materiál z Worms zastínil skladby z ostatních desek. Toť můj názor.
Možná už to není jako kdysi, ale stále to téhle švédské partě šlape. Death metal se slušnou energií a dostatkem proměnlivosti. Vlastně je to taková pocta starým časům.
Těžká a zároveň křehká věc, nejtemnější v diskografii bych řekl. Zpěvnost (i na poměry rapu či hip hopu) je pryč, hravost se slovy zůstala, ale vyprávějí se spíše příběhy. Dominuje důrazný Sifonův vokál, Milesa poněkud upozaděna. Ovšem skvělé jako dycky.
Výborný retro hevík s chytľavými nápadmi a estetikou dua nápodobnou súčasným DARKTHRONE. Album pre všetkých, ktorých sklamalo smerovanie GHOST po debute.
Někdejší výrazná naděje hodonínského metalu otočila kormidlo a začala hrát pop. Prý dark, v temných klipech se míhají dívky jen mírně oděnější než Bianca Censori a evidentně se hledá díra na trhu v oblasti elevator music. To je zrada, napsal jsem.
Tuomas Saukkonen se svou náladovou variací na finskou zimu opět nešlápl úplně vedle. Má to svou specifickou atmosféru, jen vokál stále jaksi nevýrazně plochý. Na působivější album "Waves" (2020) to nemá, ale i tak celkem příjemné.
Finská zpěvačka Rioghan Darcy na druhém albu svého projektu pokračuje v mnohotvárné rock/metalové alternativě, kde dokáže kombinovat poprockové melodie s vyhrocenou progresí i emotivní gothicou. Hodně náladové a návykové album.
Štve vás, že Neige je moc zasněný a Herbst zase rozněžnělá bábovka? Zkuste ALIÉNATION a zavzpomínejte si na staré ALCEST, LANTLÔS, FEN a nebo AMESOEURS. Němci se věnují tradičním post-BM / shoegaze recepturám, ale občas se dotknou i melancholického DSBM.
Vložit diskusní příspěvek