VLOŽIT HODNOCENÍ

Právo hodnotit mají pouze registrovaní uživatelé. Přihlašte se anebo zaregistrujte v případě, že ještě nemáte vytvořen účet.

CASTLE ROCK - Prokleté město Stephena Kinga mělo skvěle našlápnuto - zpět na článek

walram walram | 22.10.2018 07:12

Ze seriálu mám tytéž pocity jako autor recenze i čtenář fiLL-kiLL (viz níže). Těšil jsem se a první díly s vynikající atmosférou proslulého mainského maloměsta, pomalým tempem a odkazy na díla velikána Kinga se mi zatraceně líbily. Nicméně přibližně od šestého/sedmého dílu seriálu začíná docházet dec. Doufám, že to s ním neskončí, jak s jiným seriálem Pod kupolí. Na druhou stranu u mě nezavládlo takové rozčarování jako po shlédnutí Temné věže. Herecké výkony jsou zde velmi velmi slušné.

7 / 10

Kopecek Kopecek | 25.9.2018 09:13

-bez slovního hodnocení-

7 / 10

fiLL-kiLL fiLL-kiLL | 24.9.2018 19:56

Po prvotním nadšení ze zajímavě rozjíždějícího se příběhu a temnější atmosféry se dostavilo jasné zklamání. Možná tvůrcům někdo mohl říci, že téma alternativních realit je již poměrně hodně provařené. A na takové překombinované zápletky asi diváci už taky nejsou moc zvědaví. Měli se čistě držet tématu Ďábla / zhmotněného zla, tak jako třeba v Nezbytných věcích. Je to promarněná příležitost :-(

6,5 / 10