VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

MORDUM - In Peccato Mortali - zpět na článek

Maxo_s | 8.2.2023 13:28

Zatiaľ nie je na bandcamp,a tak snáď bude. Je tam album - And what is the truth ? za 5 eur.
Vypočul som si In Peccato Mortali na youtube, kanál člena skupiny.
Ja "hodne" počujem ako vzor Deicide,takže kto má rád Deicide a floridský death metal z 90. rokov,odporúčam.
Prehľad Martina Lukáča je neskutočný,veľká vďaka,že ešte píše.

Martin L. | 5.2.2023 11:09

Raz dávno prišiel pod nejakú recenziu "s nabídkou kvalitního názoru" nejaký báči, ktorý od recenzenta (žeby od Mildu?) požadoval VŠ diplomom potvrdené vzdelanie v odbore muzikológia alebo takom nejakom, ktoré by ho oprávňovalo písať recenzie.

KegroundfromBa KegroundfromBa | 4.2.2023 21:58

Tak oproti panovi, co posvacil maly zeleny kulicky pepre ci ako to bolo...

Martin L. | 4.2.2023 12:52

Prečo, veď keď si niekto v sobotu ráno o 6.39 dá námahu, aby pod recenziu – nie je úplne neznáma vec, že už recenzujem len to, čo sa mi recenzovať chce, lebo po 30 rokoch písania týchto vecí ťažko vymyslieť niečo, čo by za čítanie stálo mne samému a keďže si nepotrebujem niečo dokazovať, písanie "likvidačných" recenzií na niečo, čo mi nesadlo (ten SFU bola taká výnimka "napíš, ľud to chce), považujem za trestuhodné mrhanie časom – ako anonym napíše "recenziu recenzenta" alias smiešnu invektívu na sedem riadkov, tak proste zaslúži si vedieť, že predsa len nejako zaujal.

KegroundfromBa KegroundfromBa | 4.2.2023 12:35

Dovolim si oponovat Martin. Ani nepobavil.

Martin L. | 4.2.2023 11:12

Nuž, pobaviť si pobavil, tak ešte skús nasmerovať, poprosím nech je to zo Slovenska, v tomto smere očakávam ešte viac zábavy.

Véčko | Kde to žijeme ? | 4.2.2023 06:39

Niekedy koncom 80-tych alebo začiatkom 90-tych rokov došiel death na východ a p.Lukáča to oslovilo, čo vôbec nie je zle. Len postupom času p. Lukáč nadobudol presvedčenie ideologické, že táta muzika je posledné riešenie a nikdy inak. Takže, keď niekto aj po milionkát použije tú istú formulu z menšíme obmenami alebo si aspoň deathove uprdne zaslúži si veľa bodov (nemám nič proti Mordum ). Neviem dokáže toho človeka niekto nasmerovať alebo zastaviť. Ešte šťastie, že neobjavil v tom čase nejaké ruské balalajky alebo moravské dychovky.

piotresku piotresku | 3.2.2023 10:38

A ja už myslel ze draci prišli,
Ale v Holandsku to je niečo podobné.
Album bol pod stromeček, ten nezomrel takže dobre.
K albumu: ja som velmô spokojný, zvuk ako ma byť, všetko počuť ako má, síce covery privodzujú viac zimomriavky ale preto že sme to zažili aj naživo a neraz ale môžme povedať ze aj táto nahrávka má taký potenciál a už to tam je.
Ešte vidieť naživo a bude to tam.
Aj keď Pistika mame radi tu nechýba až tak ako by sme čakali...
Aj keď kto vie.