VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SMRTELNÁ KOŘIST - Zábavný trash ze starých časů - zpět na článek

nira shalom | love | 2.7.2022 20:11

Ahoj, já jsem Nira Po letech ve vztahu s Andersonem se se mnou rozešel, dělala jsem všechno možné, abych ho přivedla zpět, ale všechno bylo marné, moc jsem ho chtěla zpátky kvůli lásce, kterou k němu chovám , o všechno jsem ho prosila, slibovala, ale odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém své kamarádce a ona mi navrhla, že bych se měl raději obrátit na kouzelníka, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo, aby ho přivedl zpět, ale já jsem typ, který na kouzla nikdy nevěřil, neměl jsem jinou možnost, než to zkusit. poslal kouzelníka poštou a ten mi řekl, že není problém, že do tří dnů bude vše v pořádku, že se můj bývalý ke mně vrátí do tří dnů, kouzlo seslal a druhý den překvapivě bylo kolem 16:00. Můj bývalý mi volal, byla jsem tak překvapená, odpověděla jsem na hovor a řekl jen, že je mu tak líto všeho, co se stalo, že chce, abych se k němu vrátila, že mě tak miluje. Byla jsem tak šťastná a šla k němu, a tak jsme spolu začali zase šťastně žít. Od té doby jsem slíbil, že každému, koho znám a má problém ve vztahu, takovému člověku pomůžu tím, že ho odkážu na jediného skutečného a mocného kouzelníka, který mi pomohl s mým problémem. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com můžete mu poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo v jakémkoli jiném případě.
1) Kouzla lásky
2) Kouzla ztracené lásky
3) Rozvodová kouzla
4) Manželská kouzla
5) Vázací kouzlo.
6) Rozchodová kouzla
7) Vyžeň bývalého milence
8.) Chcete být povýšeni ve své kanceláři
9) chcete uspokojit svého milence
10) Lék na jakoukoli nemoc, kterou trpíte
Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
přes babawalewiseman01@gmail.com Whatsapp +2348136951551 Viber +2348136951551

J.Rose | 12.6.2022 17:57

Promiň. U filmů tohoto druhu je to buď hop a nebo trop :-)
Nejlepší je na to koukat s hromadou přátel a velkou zásobou alkoholu.

Máš můj obdiv za odvahu.

-k- | 12.6.2022 01:21

Proč já pitomec to tomu Roseovi vždycky sežeru a na recenzovaný film se podívám :-):-):-)
Tohle je - zodpovědně řečeno - fakt špatný a blbý film. Dokonce to snad není ani takový ten "guilty pleasure" film. Tohle je vlastně dokonalá ztráta času. Na druhou stranu, pokud ten film neshlédnete, nikdy neoceníte opravdu dobré filmy, střih a kameru. A neuvědomíte se cenu času :)

PS: jeden z oficírů byl fakt mix Erica Adamse z MANOWAR, Stevea Hacketta a Franty Kocourka....
A pobavila mě scéna se znásilněním, scéna po znásilnění a akční vsuvka táty Dantonovy ženy. To jsou oscarové záležitosti :):):)

J.Rose | Smrtelná kořist | 8.6.2022 01:32

Jen si užívejte hoši. Po Nelítostném souboji jsem potřeboval nějaký relax. Článek o Smrtelné kořisti vznikl čistě pro zábavu a Mike Danton nezklamal ani po dlouhých letech.

Kozel Azazel Bobky Sazel: Možná, že ty kuličkovky tvůrci použili i během natáčení Smrtelné kořisti:-)

Kozel Azazel Bobky Sazel | 7.6.2022 18:25

OK, musel jsem to zkusit. Dost jsem v tom přeskakoval (moc silná nálož), ale celkově to nezklamalo. Připomnělo mi to časy, kdy nám bylo s kamarády 14 a pobíhali jsme venku s videokamerou a točili haluz scénky. Akorát jsme u toho teda neměli ty kulturistický postavy a naše kuličkový pistole z vietnamského obchůdku byly o něco menší, než to, z čeho stříleli tady. Ale odkaz na Vietnam tam byl taky, právě v podobě těch pistolí!

Kozel Azazel Bobky Sazel | 6.6.2022 23:41

Navnadilo mě to natolik, že se na tenhle kult musím podívat. Vedle osmdesátkových video nasties by to mohl být dobrý přídavek do guilty pleasure sbírky.

Cooper | Kult | 6.6.2022 21:04

Jsem tu kvůli srandě!

Dalas | 5.6.2022 09:30

Článek mě natolik navnadil, že jsem včera večer pohrdnul nabídkou předplacených 4k vod a dal si tohle z youtube. Scéna, jak nepozorován stojí na oschlém stromě pár metrů od skupiny žoldáků mě pokaždé rozpláče smíchy. Ten jejich šéf byl Eric Adams z Manowar, ne?:-)

Jinak film doporučuji všem angličtinářským začátečníkům. Dialogy jsou ve své stupiditě skvělým vyukovým materiálem:-)