VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

PANOPTIKO - Píšeme libreta i sonety tak, aby byly vstřícné všem dvořanům (rozhovor s Lordem Panoptikem) - zpět na článek

Katkapospi | 2.2.2023 21:12

Jsi-li prostého ducha..myšlení..běž dále a nezkoumej. Stejně to nikdy nepochopis.
Jsi-li naopak, pochopíš muziku,texty Panoptiko. Běž naživo. Hoď si to do sluchátek a vnimej všechno. Vychytaná muzika, básnické texty, dvojsmysly a podtexty.
P.S.: Nic pro tupouny 😄😎🤘

gloak | 7.12.2022 16:30

Vždycky, když si říkám, že nic trapnějšího a tupějšího nemůže přijít, stejně se dočkám. Po Walda Gangu přišel Trautenberk a teď se nezbavíme téhle šaškárny. Tak jsem si ten zázrak pustil a zjistil, že zaslechnu první větu a jsem schopný tu píseň dozpívat do konce. Žádné překvapení, předvídatelné jak romantická komedie. Rozhovor mě pak o ubohosti celého toho cirkusu utvrdil. Ale ještě to není taková hrůza, jako když si ve Sparku vzájemně protahovali řitní otvory při rozhovorech Blackmoon a někdo z Bratrstva luny, nebo jak se to jmenovalo.

RedakThór | 30.1.2022 21:35

Nejsem hudební kritik, sám jsem nikdy nic nesložil a zcela jistě ani nesložím. Nehraju na žádný hudební nástroj, jen občas manželce na nervy, netroufám si tedy hodnotit, zda je hudba Panoptika dobrá nebo špatná, natož prorokovat jejich budoucnost. Za mě je to zajímavý objev loňského roku. Každý hudbu vnímá jinak, každému se líbí něco jiného. Mně se jejich hudba i texty líbí. Jsem zvědav, jaká bude jejich další tvorba a snad se příště z úst, či brka Lorda, dozvíme více o tom, kdo jsou, odkud přichází a kam kráčí. Z rozhovoru jsem se toho o nich moc nedozvěděl, ale již nadpis článku upozornil na to, že to je nestandardní rozhovor. Ano byl a pobavil.

svartenatt svartenatt | 30.1.2022 19:36

Jedno plus tato sebranka má, dokázala rozproudit diskuzi na Metalopolis. To tu dlouho nebylo.
Takových všudebilů jako Panoptiko už tady bylo a dnes si na ně nikdo nevzpomene.

Kuba | 30.1.2022 15:26

Rozhovor je stejná kravina jako hudba tohoto spolku.
Svoje fans si to určitě najde, stejně jako další pivní spolky. Je to otázka vkusu, někomu tohle zkrátka stačí, a ještě to bude považovat za něco objevného a neotřelého. Nebudu takového člověka urážet, nemám důvod. Když se to člověku líbí a slyší na to, tak ať. Ale je to pro mě nepochopitelný, protože pro můj sluch se to neliší od jiných českých agrařin, jen je to načančaný blbým pozlátkem, stejně jako další český "úspěšný" bigbítový hovadiny.
Ale vzato kolem a kolem, nikdo vám to nenutí, a kdyby o tom nevyšly dva články (Fobia a tady), tak o tom ani nevím. Moje sociální bublina tyhle věci neposlouchá a můj hudební vkus se stáčí taky totálně jiným směrem. Takže já se od srdce zasmál tomu jak je to blbý a můžu na to s klidem zapomenout. Hejty tomu akorát dělají reklamu.

Maxim | Gorkij | 30.1.2022 12:44

... esli eště můžu, tak dodám: Hele, všichni tady mají kousek své pravdy (viz. Patras, Jirka?, Ale tak už kurva a další), ale ve finále je potřeba říct, že zrovna ten rozhovor tady, nemusí být pro každého to, co chtěl slyšet. Ale pokud jde o jejich hudbu, tak ať si to napřed každý pořádně poslechne. A pak bude mít dvě volby. Buď si to pustí eště jednou, nebo jde dál ke svému obvyklému stánku ... Dyť o nic nejde....

patras patras | 30.1.2022 01:23

Mně je to celkem fuk, jen se mi opravdu nelíbí tady tahle hra na jakoze tajuplnou image a delani ze sebe neco vic nez ve skutecnosti je. Stacilo mi slyset Bathory abych poznal ze tohle není pro mě, v pořádku jdu dál, ale forma tohohle rozhovoru mně fakt namíchla Evu a Vaska fakt neposloucham, to bych nejspis sem vubec nechodil jako to delam snad uz deset let

jirka | 29.1.2022 21:40

Pro "Patras"
Když jsem mluvil s jedním se členů PANOPTIKO naživo,říkal mě,že měl obavu,že na jejich koncert "přijde jen pár intelektuálů,protože textům málo kdo porozumí". Tehdy jsem mu to vyvracel,a tvrdil mu,že přišli s novou,neotřelou a originální muzikou,kterou nejde připodobnit k nějaké tuzemské kapele,že kdo chce,tak texty pochopí a že návštěvnost je skvělá (tedy co jsem na vlastní oči viděl).
Ted tady čtu Tvé dva (!!!) příspěvky,a je mě jasné několik věcí:
a) blbec opravdu nepochopí text,tedy to,"co chtěl básník říct"
b)že jsou zde lidé,kteří hudebně skončili u Lucky Vondráčkové,nebo u Divokýho Billa
c)že tu příspěvky píše někdo,kdo album ani neslyšel
d)že je vlastně dobře,že se na koncertě PANNOPTIKA vlastně vůbec nepotkáme,protože "nejhorší je srážka s blbcem"!!!
Prostě když se Ti stylizace kapely nelíbí,raději se prosím vůbec nevyjadřuj,pusti si Evu a Vaška,a nepiš nesmysly...jen tím ukazuješ svou trapnost a hloupost.

ale tak uz kurva | ! | 29.1.2022 21:35

hele hovno muzes lestit kolik chces a furt to bude hovno. tuhle krindžárnu bych si predstavoval nekde ve sparku nebo na rockzone nebo na rebelu,proste media urcena vsem tem co chtej ten zasmradlej kytarovej mejnstrimek a naduzivaj slova roCk a kapelka,vime.ale tak tady ? vedle recky(nebo jak tomu rikate) na brutal grindovou vec !? vzdyt je to furt dprdele dokola prijebanej ceskej smradlavej hnuj ....kabati po tisicé jinak. michaldavidove kytarovy muziky. piss

griwo griwo | 29.1.2022 21:07

..ako proti hudbe spolku nemám nič ...no rozhovor ma prestal tiež baviť po 2hej otázke :)...ale snáď nabudúce..

Louis Louis | 29.1.2022 13:23

Díky:) Nejvíc mě motivovala myšlenka na to, jak se tu pak rozběhne slušná, mírumilovná a vypointovaná diskuze;-)

Honza V. | 29.1.2022 11:16

Smekám před autorem rozhovoru za obdivuhodnou trpělivost:-)

Maxim | Gorkij | 29.1.2022 11:02

Ale tak Patras, když si sundáš černé tričko, propláchneš uši a zahodíš předsudky, tak uslyšíš skladatelskou dovednost, virtuozitu na jednotlivé nástroje (hlavně kytara, bicí), brutální přesnost a místy i docela dobré texty. Ale já ti to nenutím. Měj se dobře a přeji ti hodně dobré muziky.

patras patras | 29.1.2022 09:36

Jo slysim dalsi hospodske cechackovske agro ze ktereho se mi zveda kufr a ktere si hraje na neco vic

Maxim | Gorkij | 28.1.2022 20:56

Nejde o rozhovor, jde o hudbu Panoptika. Pro ty hlupáky a hulváty v diskusi: A máte aspoň kousek hudebního sluchu??? Nebo slyšíte řití???

jdu blejt | pojebanysmradlavyagro | 28.1.2022 18:04

Pane Lousi,jdete do píči s tímhle žumpoidním agrem .

sf | 27.1.2022 13:47

desou časi ,kdiš hráli kapelki jako flussor nebo manéwör ,a ne takoví richlokvaški

Mickej | 27.1.2022 11:31

S DYMYTRY a TRAKTOR! Nebol som to schopny ani pocuvat ani docitat. Hodil som to do jedneho vreca s Trautenberk a podobnymi umastenymi ohavnostami. Posluchacsky sa uz urcite nikdy nestretneme.

patras patras | 27.1.2022 08:46

Fakt super rozhovor, clovek se nic nedozví a jeste je mu z toho trapně za redaktora i tu "kapelu." Taky co cekat od nekoho kdo jede turne s dymytry.