VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

THE MANDALORIAN - Disney dál dláždí Hvězdným válkám cestu do pekla - zpět na článek

obsolete obsolete | 11.1.2021 10:40

Ty jo,mě náhodou Mandalorian baví,fandou SW a vlastně ani seriálů jsem nikdy nebyl ale tohle mě docela chytlo.Sice se to nechytá na pro mě best seriály Chernobyl(ani nepokládám za seriál ale za Top 5hodinový film) a Watchmen ale to je uplně jiný žánr.Tohle je taková zábavná ptákovinka.A fanservis?Ten tu samozřejmě je ale pořád je to lepší než ta sračka Avengers která je je synonymum fanservisu.Jak říkám žádný šlágr ale ani žádný průser,mě se Mando líbil,rozhodně víc než celá poslední trilogie Star Wars..

rip | 10.1.2021 23:04

Mellon: Tak srovnáme Johna Williamse, Kevina Kinera a Ludwig Göransson … a seřadíme za sebou… Jak to dopadne? SW jsem měl po hudební stránce hodně vysoko kvůli Williamsovi a pro mě držela nad vodou i dějově katastrofální poslední díl. Jaký motiv z Mandaloriana lze byť jen srovnat s Williamsem?

A já celkem chápu, že to spoustu lidí baví, má to všude super hodnocení, rád jsem se podíval do světa Star Wars, hltal jsem trailery a těšil se, ale tohle mi prostě nakonec nesedlo. Současně ale vidím, že nejsem sám. Zatím tu mé seriál jedno číselné hodnocení a je stejné jako to mé.

Mellon | Hudba | 10.1.2021 22:41

Pominu vše ostatní, byť s tím nesouhlasím, ale za tu kritiku hudby pan autor ztrácí právo recenzovat cokoliv na MP.

KrebsKandidat KrebsKandidat | 10.1.2021 19:08

Také tragické ako vyznieva recenzia to nie je. Western vo svete SW, prečo nie - stále lepšie ako celá nová trilógia. Mne k tomu sadla aj hudba, ak sa to pozerám práve ako western. A nemám problém s tým, ako sa Mando chová.
Takže v tomto recenzii nerozumiem.
Grodu či Grogu alebo ako sa vlastne volá to "dieťa-Yoda", jasná dojička prachov. A viaceré rozhodnutia postáv okolo tohto 50 ročného lezúňa sú mimo môjho chápania. A ukázali, že myšiak má konzistentnosť SW vesmíru ťažko na háku.
Western v SW vesmíre je to fajn. Nič viac nič menej. No dobre, trochu tam chýba Clint Eastwood, pri prvej sérii som pár krát čakal, že už už sa vynorí spoza nejakého kopca.

Kotek | 10.1.2021 11:03

Tyjo, pro me vicemene naopak, po dlooouhy dobe neco ze star wars sveta, co me zase bavi. Ta hrava inspirace starsima westernama mi prijde dost zabavna, jasne jde to za zabavou dost prvoplanove, ale to beru u star wars spis jako plus nez minus. A dynamika mandalorian/grogu je fakt roztomila, coz me samotnyho prekvapuje, vzheldem k tomu, jak byly vetsinou ´roztomily´ postavy ve star wars priserne otravny.