VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

RUNNING WILD, KRYPTOR - Praha, Štvanice – Centrální kurt - 4. června 1991 - zpět na článek

Lukáš | Nostalgie a kult | 7.7.2021 18:45

Díky za tuhle recenzi pro mne tak zásadního koncertu. Tenkrát jsme s kámošem přijeli vlakem až z Chebu (zajímavý bylo, že ten den řada lidí cestovala do Prahy ještě, tuším, na Exploited, kteří ten den v Praze hráli :), takže ve vlaku byla zajímavá sorta lidí...) RW jsou pro mne srdcovou a kultovní kapelou, na které jsem vyrostl coby mladý metalák. Viděl jsem je ale poprvé naživo na Rock a sport ekologii 11.6. 1989, to už je fakt pravěk. RW navždy zůstanou v mým srdci, i když nejlepší alba jsou do Black Hand Inn, co si budeme povídat...

Peter Getting | 28.4.2020 12:49

Vďaka za tento report! Running wild je moja mladosť a mrzí ma, že som tam vtedy ako 16-ročné ucho nebol. Kiežby sa kdesi vyhrabala nahrávka... Inak ich texty ma vzali aj vďaka tomu, že som si ich - spolu s mnohými ďalšími prekladmi - objednával u akéhosi chlapíka (žeby od Aše?) Bolo to tlačené na ihličkovej tlačiarni a bola paráda čítať texty, ktoré som nerozumel. Rozhzovor s tým típkom by stál za to. Takisto ako nejaká reportáž o vzniku a fungovaní časáku Metal maniac :-)
Ready for boarding!

DarthArt | 21.4.2020 13:51

A nedali jim to nějací svazáci? To bylo zvykem, když přijela nějaká delegace, že se jim vrazila nějaká medaile co byla zrovna po ruce... určitě se to muselo konat pod záštitou SSM nebo někoho takovýho, jinak by to před listopadem nemělo šanci proběhnout.

Martin L. Martin L. | 21.4.2020 11:16

Tam na tom prvom koncerte Running Wild v 1989 údajne ktosi na pódiu kapele udelil medailu za vynikajúci bežecký výkon či čo. RW netušili ktorá bije, lebo ten názov má s behom spoločného fakt málo.

lukáš | Nádherná loď !! | 21.4.2020 10:36

Ta loď je nádherná ! Bohužel jsem tam nebyl. Blazon stone je fantastická deska. Running wild jsem poprvé slyšel před 30 lety . Port royal top album !

DarthArt | 21.4.2020 01:49

Malé upozornění - první koncert Running Wild na Rošičáku se konal v rámci festivalu Rock a sport pro ekologii. S Rockfestem - mám dojem - neměl nic společného. Ale jinak dobrý článek, pěkný experiment, takovýhle report "s křížkem po funuse" :) :)