VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

ČAD - Zabi ma - zpět na článek

bzuco2 bzuco2 | Čad - Medvede | 10.12.2021 18:08

Nový album Medvede je super, snad bude recka../,,/

Corvus Corvus | Omyl | 18.1.2020 09:07

Cynik: Mea culpa! Omylem jsem zabloudil na bandcamp, kde je obří nápis Vandal Shop :D a tam jsem našel jen digital. Už jsem našel ofiko web a mám hotovou objednávku. Přesto děkuji.

Cynik Cynik | 18.1.2020 08:48

Mne na ich stránke hádže na predaj aj CD. Cena klasicky dobrovoľná.
http://vandalshop.sk/kategoria-produktu/cd-lp/

Corvus Corvus | CD by bolo? | 18.1.2020 08:42

Zduř! Koukám na vandal shop a vidím zlou, zlou, nepěkná věc! :-) Novinka je jen v digitální formě? Jsem sběratel a rád bych fyzický nosič... Díky za info.

Demonic189 Demonic189 | 10.1.2020 17:19

Tunajšia recenzia a celkové hodnotenie je ozaj iba nevydarený novoročný vtip, a to mam ČAD ozaj VEĽMI rád. Táto doska je jednoducho sklamanie...
Po viacerých počutiach ma zaujali tak 4 až 5 skladieb, niektoré ma doslova iritujú, a to sa veru v minulosti pri týchto chalanoch pričasto nestávalo...
A k tomu spolu s TOOL ako album roka na Metalopolis? To už ani nepotrebuje komentár...

Obsolete | 10.1.2020 11:24

Ale jako jo album to špatný není ale na Težký kov to nemá ani náhodou.Dvě věci jsou super a to dvojka a moresy,zbytek nuda,aspon teda pro mě.Přiznávám že na čad mě upozornil metalpolis,dřiv jsem o nich neslyšel.Až pak jsem si vzpoměl že je mám doma na letitým splitku z Ahumado,ale to hráli o dost jinak.
Každopádně mi to hodně zavání hypetrainem.Mám hodně rád právě težký kov a možná trochu kovadlinu ale že by na nich bylo něco tak uchvatnýho jak tu furt čtu to si fakt nemyslim..

Zabte ma | 10.1.2020 09:44

ja tu kapelu proste nemam rad uz jen kvuli tomu hypu.

Yusuf Yusuf | 10.1.2020 07:28

Po prijemnom prekvapeni s albumom "Bastard" nastava obrovske sklamanie so "Zabi ma". Takto dopadnu kapely ked na ich adresu nie je povoleny ziadny konstruktivny feedback, pretoze isty moderator Radia fm by ich zozral za ziva. ...ale vsetky Čad ovecky to zozeru aj s navyjakom, to som si isty...

Cynik Cynik | 9.1.2020 20:01

10 bodov z 10 ??? Je mi absolútne jasné že sa tu človek pohybuje v relatívnej rovine subjektívneho vkusu ale fakt mi tu lezie otázka či práve takto má znieť niečo čo je jednoducho to čo sa najviac približuje dokonalosti resp. ju už presiahlo ??? Tiež mi to osobne príde neuveriteľne prestrelené ale však ok. Každý má možnosť vypočuť a ak sa páči tak je to vlastne super. U mňa klasický ČAD. Lepšie spravený priemer. Po Súkromnej vojne vlastne všetky albumy prijemne zahraná nuda. Hudba kĺže po povrchu, texty sterilné . Také ostentatívne vymedzovanie sa voči niečomu ale nikde nie je konkrétne pomenované čomu (čo je dosť rozdiel oproti Psej krvi či Súkromnej vojne) snáď pre to aby sa niekto neurazil ??? V podstate prístupom taký mainstream čo sa tvári UG .

Meresz Meresz | 9.1.2020 17:21

Viem to podložiť tak, že kvalita ich hudby ide dole vodou každým albumom (s jedným mini zlepšením na Bastardovi), ale známky a hodnotenia ostávajú rovnaké :) A ten hajp ma sere o to viac, že Zabi ma je len priemerná nahrávka, ktorá si ho nezaslúži.

B | 9.1.2020 15:55

Vieš to aj nejako podlozit že tie hodnotenia dostavaju vďaka relacii na RTVS alebo ide iba o to že sa ti to nepači a mas potrebu pindať? :D

Zabi ma neni nejlepšia doska Čadu a to ani nahodou ale zlá tiež neni.

Meresz Meresz | 9.1.2020 14:35

Kurva, už ich prestaňte toľko hajpovať. My vieme, že vysoké hodnotenia dostávajú len preto, lebo im pochlebuje istý moderátor jednej metalovej relácie v RTVS a teraz sa po ňom všetci opičia. 10/10?? Jebe vám na hlavu pane Luboši? Keď toto číslo vydelíme dvojkou, tak vtedy sa dostaneme k reálnemu hodnoteniu tejto platne. ČAD už dávno nie je tá svieža metalová rezačka z dôb Súkromnej vojny. A preto ma sere, jaké dostávajú stále vysoké hodnotenia a to úplne že bezdôvodne.