VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

AVENGERS: ENDGAME - INFINITY WAR zůstal nepřekonán... - zpět na článek

Jeremy Jeremy | 6.5.2019 23:59

Vždy som chcel mať postavu ako Thor...po tomto poslednom filme ju konečne mam (rovnaka pivova dieta)!

rip | 30.4.2019 08:27

Obsolete: DC? Jak co. Nesrovnatelný je dát vedle sebe Batmany od Nolena a pak Sebevražedný oddíl nebo Batman vs Superman – tam mi to opravdu přijde místy hodně hloupý a řemeslně ne dobře udělaný. A stejně tak Marvel. Srovnávat Logana a posledního Thora fakt nejde. Odehrává se to v jednom komiksovém universu, ale filmy jsou úplně jiný podle toho jak je kdo uchopí.

J.Rose: tady se očekává, že se příběhy některých postav finálně uzavřou … a … víc asi nic. Doufám, že to moc nespojluju, páč kdo viděl minulé Avengers tohle musí čekat. A o to víc se o ně bojíš, páč některý jsou s Tebou 11 let.

J.Rose | Nazor | 28.4.2019 15:58

Zatím jsem neviděl. Já mám u těch komiksovek největší problém s tím, že postrádám pocit napětí. Nemám strach o ty postavy. Iron Man musí přežít, protože je to Iron Man, stejně tak Thor, páč je to přeci Thor atd... Můžou po sobě metat rakety, auta, planety a stejně s toho ve výsledku vyjdou s čistou kůží. Civilisté to odnášejí mimo záběr, nebo vůbec ne. Chápu ten koncept a neodsuzuji to, jen to asi už není nic pro mě.
Nejlepším filmem podle komiksu, tak u mě zatím zůstávají Watchmeni.

patras patras | 27.4.2019 14:44 předchvílí online

Mě nejvíc baví, že na jine filmy se kladou extremni naroky a kazdy muze mit svuj nazor, ale pokud se nekomu nedejboze nelibi komiksovky, tak je hned povazovany za debila, ktery neumi "vypnout mozek a proste se bavit", plati i pro Rychle a zbesile a podobne.

Obsolete | 27.4.2019 11:15

Já chápu že každý má jiný vkus ale vážně,tohle fakt někoho baví?Vždyt je to naprostá demence,je to naivní a hloupoučký,infantilní humor,rádoby cool hlášky-cílovka teenageři a podle toho to taky tak vypadá.Vždyt i ten DC je snad o fous lepší..Jasně ty filmy jsou po technicky stránce topka,CGI na nejvyšší urovni ale tím to hasne,navíc triky je to poslední co mě na filmech zajímá. Co si vzpomínam tak z marvelu byl kvalitní Iron man3 a dejme tomu Winter soldier,Avengers(včetně Civil War) opravdu ne.