VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

CAPTAIN MARVEL - Nejsilnější karta vstupuje do hry - zpět na článek

Obsolete | 14.3.2019 13:37

Logan mě,nevim proč,moc nechytl,kupodivu mě ale dost bavil předchozí Wolverine(taky od Mangolda),což má třeba na čsfd,narozdíl od Logana,docela nízký hodnocení.Mě se to líbilo moc.A vzpomněl jsem si taky,že mě před lety dost překvapil Kick-ass(1).Výborný film,Vaughna mam rád,jeho First class je taky paráda.

rip | 13.3.2019 10:16

Mě zase komiksárny vždycky bavili, původní Marvelácký komiksy celkem znám takže mě zajímá, jak je převedou na plátno. Plus mě baví grafika a tady na tom se v CGI utrácí asi nejvíce peněz. Konkrétně technologie digitálního omlazení je tady asi nejlepší, co jsem viděl. Watchmans jsou fakt unikát, některé scény s Rorschachem jsem viděl nepočítaněkrát („You're Locked In Here With Me“), pokud se Ti líbí „nekomiksový“ komiksárny zkus dva roky starýho Logana.

Obsolete | 13.3.2019 09:13

Komiksárny mě nikdy nebraly(s vyjímkou Watchmans a Nolanových Batmanů),nechápu tenhle trend a už vůbec nechápu oblíbenost Marvelovských filmů,ale fajn,proti gustu..Ale tohle je další level debility.Navíc v tom hraje Brie Larson https://www.youtube.com/watch?v=_LjmwDIVRoQ ,kontroverze sice byla,ale to nestálo ani za řeč.Jestli tohle lidem příjde v pořádku tak je něco hodně špatně.