VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

ORIGIN - Unparalelled Universe - zpět na článek

Zombeat | 22.9.2017 19:55

Na nadchadzajucom Gutting Over Europe tour, ktore ma zastavku aj v kosickom Colloseu nahradi spevaka kapely INGESTED vokalista z Origin

We have some bad new and then some good news regarding the Gutting Europe tour that starts next week, our vocalist Jay will not be able to be part of the tour due to being a normal grown up human which sucks but, we have recruited another Jay, The one and only Jason Keyser, who you may recognise from such bands as Skinless and more recently the mighty Origin. Make sure you come out to a show and witness something truly special.

Ingested and Origin fans, come get some!

Lamahe Lamahe | Môj pohľad | 20.9.2017 10:44

Nový album od Origin je pre mňa čistá radosť. Čo sa mňa týka, kľudne by mohli mať slogan:"Origin - making you happy since 1997". Okrúhliny oslavujú tým najlepším spôsobom. Akoby to bolo včera, keď mi odpálili dekel s albumom Antithesis. Ten u mňa aj zostane na pomyselnom tróne, ale novinka je sakra blízko.

Trochu menej, ako je zvykom, som vnímal pána Floresa (basa), čo je veľká škoda. Zato mám konečne pocit, že herr Keyser (vokál) tam zapadol absolútne hladko.

Je to veľmi pestrý album. Okrem ultra nákladov (Accident, Cascading, Mithridatic a iné) tam máme technický death v mid-tempe (Invariance), orientálne motívy (Dajjal) a aj skoro 10-minútový epos (Unequivocal). Dojatie pri počúvaní technického death-metalu?! Áno, aj to sa dá! Po prvom posluchu tejto monster-skladby mi až stislo hrdlo. A to sa často nestáva. Neviem to vysvetliť, nepýtajte sa :D Cover Brujerie je hrejivou čerešničkou na záver.

Skvelý album, ktorý rastie s každým posluchom. Mohli by sa čoskoro dojsť pochváliť aj do Európy, naživo to musí byť totálna šleha.

Kozel Azazel Bobky Sazel | 15.8.2017 19:35

Ale jo, je to fajn. Za mě vedou asi tak nastejno druhá deska z roku tuším 2002 a Antithesis.