VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

OCEANO a MAKE THEM SUFFER - Masivní deathcore válec a nevybouření protinožci bez zpěváka - zpět na článek

Panzerschreck Panzerschreck | 3.9.2015 14:55

..nie, nerozumieme, ale v pohode. Nemá cenu to začať rozoberať. Neviedlo by to k ničomu, ak nerátam to, že by som sa asi zaradil do spolku zabanovaných :o)

RIP | 3.9.2015 13:50

Takže teď už si snad rozumíme. Proto se i nadále budeme vymezovat vůči nágloidím black metalům nebo podobně zaměřeným spolkům. Nevidím v tom nic pokryteckého.

Panzerschreck Panzerschreck | 3.9.2015 13:15

Pre mňa určite nemusíš..ja som to myslel skôr ironicky. Politická korektnosť je pojem, ktorý by v skutočnej demokracii nemal existovať - popiera právo na slobodu slova a názoru. Ešte že nie som demokrat, teda v duchu toho, ako je dnes demokracia vnímaná a podávaná :o)

RIP | 3.9.2015 12:56

SUFFO je/byla sbírka celkem vyrovnaných osobností. OCEANO v poslední době je hlavně Adam. Je poznávacím znamením této kapely, je v ní nejdéle, vše ostatní se kolem něj mění a on zůstává. Signifikantní prvek. V podstatě on je ta kapela a já šel hlavně na něj a jeho hlas. Záleží na kontextu … pokud bych do titulku napsal, že TORCHE hrajou queer/teplej stoner, protože ten kdo je v jejiech středu, tedy Steve Brooks má radši kluky než holky a duhu má na několika plakátech i obalech, dělá to ze mě homofoba? I slovo „homosexuál“ můžeš použít v kontextu, že vyznívá jako urážka a i slovo „buzna“ můžeš použít v kontextu, že se to žádnýho gaye nedotkne. Stejně tak chápu rozdíl mezi černoch/afroameričan případně černý/černošský/afroamerický. Ani mě nenapadlo v tom hledat cokoliv závadného. Je to zkratka jako u každého „nadpisu“. Pokud se to kohokoliv osobně dotýká a uráží ho to dejte vědět, změním to. Omluvím se. Nemám s tím problém. Toliko k politické korektnosti.

Panzerschreck Panzerschreck | 3.9.2015 12:16

..no vidíš, chceš byť akože korektný a sám si napísal "černý deathcore" ..si mal napísať afroamerický hehe..ešte že nikoho nenapadlo v dobách, keď boli v Suffo 2 černosi, nazvať ich hudbu "čierny death metal " :o))

RIP | 2.9.2015 22:52

Tak myslím, že je něco jiného tady opěvovat rasistický kapely nebo napsat „černý deathcore“ u kapely, která má alespoň pro mě nejvýraznějšího afroamerického vokalistu na daný scéně. Myslím, že o tom může takto smýšlet snad jen ten, komu ten rasistický červík v mozku hlodá.

RS2 | 2.9.2015 21:08

Tak to máš dobré (???aj keď otázka je či je dobré byť čierny:)), ja som vždy len červený a vyhadzany a potom zas biely (???aj keď otázka je či je zle byť biely:))). Ale k tomuto už dosť lebo sa toho chytí multikulti police:). End of offtopic

zombeat | RS2 | 2.9.2015 21:02

ved neriesim mna to akurat tak nasralo , to bola reakcia "in heat of the moment" ved ja nie som rasista sam som cierny po dovolenke :)

RS2 | 2.9.2015 20:59

Zombo, toto tu už neries:). Ešte tu zase začne nejaký shit flame jak vždy. Ja som to len tak zo srandy, ma to iba rozosmialo:))

zombeat | 2.9.2015 20:54

ako ten titulok je teda dost rasisticky, to potom keby prisiel hrat BB King tak je to černý blues ? a Ricardinho a ja tu dostaneme ban ze sme nackovia ked spomenieme Temnozor, pokrytci cele MP

RS2 | 2.9.2015 20:33

Černý deathcore:))). Že ich dodávku nazadrzali už na hraniciach:))