VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BEHEADED - Never To Dawn - zpět na článek

panteraj | Abysmal Torment | 30.4.2014 16:56

Vcera to vyslo, kope jak svina!

http://willowtip.bandcamp.com/album/cultivate-the- apostate

panteraj | 4.4.2014 10:41

chcipol tu pes

stefanos stefanos | 3.4.2014 17:50

Koupím fanku a hladítko. Zn. Ne od fanouška Olympiku.

karel | 2.4.2014 21:14

Koupím boty od Petra Jandy

panteraj | 1.4.2014 10:13

Ked uz ta Malta:
29.04. budu novi Abysmal Torment, znie to nadejne, zeby viac do klasickeho deathu?

http://willowtip.bandcamp.com/album/cultivate-the- apostate

BDM | To Martin L | 7.1.2013 13:05

Pekne napisane,holt dan metlackych fanatikov ktory tu tazku karu tlacia dalej,pre ten opojny pocit desiatok zdvihnutych parohacov od ozralych fanuskov po poslednej skladbe

Ricardinho Ricardinho | 6.1.2013 14:44

Na druhej strane je pravda, ze v Amerike ti dnes hocijaka mlada sracka vyda v podstate bez vacsich problemov CD, co sa asi nestava vsade, ale to ci prerazi je fakt iba na kapele. Ale fakt sa necudujem tym kapelam, ktore sa na to skratka vyseru. Obetovat v dnesnej tazkej dobe vsetok cas metalu a kapele, navyse zabezpecit rodinu chce fakt koule:/

Martin L. Martin L. | 6.1.2013 14:31

Médiá na metal serú všade, čo je pochopiteľné, lebo ho počúvajú cca 2 % obyvateľstva a metal ti noviny/magazíny/TV nezaplatí. Ledaže je s ním spojená nejaká "kauza", v ktorej metal dopadá ako banda kokotov, takže od médií radšej ďalej.
Ľudia sťahujú po celom svete, jebú na "menšie" kapely takmer na celom svete. Takže jedinú podporu si každý zabezpečí sám, tým že koncertuje do bezvedomia a k tomu chrlí merchandise, zvlášť v dnešnej veľmi všivavej dobe :-D Na to ti nikto peniaze nedá (prečo by nakoniec mal), preto do všetkého musíš najprv nachrliť všetky svoje love. Takže s prerazením je to v prvom rade o tom, že musíš tomu dať všetko. BEHEADED a spol. tiež nejaký neznámy dobrodinec nekúpil dodávku, pódiovku a tieto veci, nehovorím už o takých BEHEMOTH, ktorí to, čo majú, majú kruto oddrené.
Nestačí vydávať dobré albumy, čo tu kapely vedia tiež a neraz to dokázali. Tak sa dalo "mať šťastie" možno pred 20 rokmi. Tvoj album zapadne nedzi tisícom ďalších noviniek, ty ho musíš ľuďom, ktorí sú totálne pohodlní, doviezť rovno pred hubu. A ide len o to, či ti to stojí za to vrážať do toho prachy, s neistým výsledkom, a dávať tomu všetko čas. Nikto ťa nenúti, v podstate ani nikoho netankuješ, takže buď to urobíš alebo neurobíš, a ak sa ti to nechce, resp. ti to rozpočet nedovolí, buď rád za to, čo sa ti podarilo, a nevyhováraj sa na "nepriazeň x.y. okolností".

Ricardinho Ricardinho | 6.1.2013 13:26

Perfektna zalezitost. Nemozem si pomoct, ale pri pocuvani kapiel ako Beheaded sa mi vzdy pripomenu nasi slovenski (ale aj ceski) "metalovi umelci", ktori vidia za svojim neuspechom iba zle podmienky pre metal v krajine a nedostatocnu podporu zo strany medii:)))).

Marco | 22.11.2012 13:31

Dobrá vec! To prirovnanie v ťahavých pasážach k VITAL REMAINS nie je vôbec odveci.