VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

ASVA - Presences Of Absences - zpět na článek

dreckus | 29.1.2016 10:41

a jeste poznamku sem: 17.4. budou v navaznosti na Roadburn v prazskym Chapeau Rouge The Poisoned Glass (Stuart + Edgy) https://www.youtube.com/watch?v=cCemYTZqCUc

dreckus | 7.11.2011 02:21

nejlepší Asva určitě. fajn deska, strašně pozitivní (bez ironie).
toho Pärta, ke kterýmu se Stuart vyloženě přiznává, tam slyším nejvíc (samozřejmě "zprzněnýho" tím, co Stuart doposud dělal) a Tobyho vokál k té sakrální náladě skvěle sedne.

deadmann deadmann | 17.10.2011 21:03

týká se to spíše jednotlivých pasáží než jako celku....a ta podobnost s Antonym byla myšlena čistě po vokální stránce.... Toby mi ho místy neuvěřitelně připomíná

k | 17.10.2011 18:27

Oblasti, kde operují Coil, nebo Antony? To by mě nikdy nenapadlo, ale každej to asi vnímá jinak. Mně je to něčím hrozně povědomé (myšleno atmosférou), ale nemůžu identifikovat co to je a k čemu bych to přirovnal. Možná právě díky Tobymu z toho trochu cítím atmosféru jako má Stained Glass od Kayo Dot.

A k samotný desce, Birds mi přijde jako neskutečně geniální skladba, ale ten zbytek mne zatím nějak míjí. Ačkoliv vím, že by se mi to mělo líbit, nějak mi ta deska nejde pod kůži. Díky tomu bych si to zatím vůbec netroufl hodnotit.