VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BRING ME THE HORIZON - Praha, MeetFactory - 16. června 2011 - zpět na článek

vike vike | 3.7.2011 17:30

Deti jako deti, ne?

fiLL-kiLL fiLL-kiLL | 3.7.2011 15:25

No vidím v tom klipu docela odlišné lidi, než kteří byly na akci. Tys tam asi nebyl co

vike vike | 3.7.2011 14:43

Aa kdo jiny by na BMTH mel proboha chodit?
http://www.youtube.com/watch?v=j4XVbfDb-NI

maco maco | 3.7.2011 13:42

Souhlas s recenzi i nazorem fiLL-kiLLa, take mi chybely nektere skladby, ale vzhledem k absenci klimatizace v klubu a naslednemu obludnemu klimatu se delce setu vubec nedivim. Vepredu v kotliku bylo pekelne...Diky jiz zminovanemu prumernemu veku navstevniku snad k zadnemu infarktu nastesti nedoslo...ale suma sumarum to byla povedena akce, takze jestli BMTH navstivi CR znovu tak se i pres svuj postarsi vek (29) rad znovu zucastmnim :)

fiLL-kiLL fiLL-kiLL | 3.7.2011 12:01

Když shrnu všechny klady a zápory, tak musím říct, že to byla povedená akce.
Kapela předvedla energickou show a zahrála oblíbené hity, především z poslední desky. Mě osobně však chyběly oblíbené songy jako Suicide Season, The Comedownči Sleep with One Eye Open. Zvuk se během prvních songů dostal zhruba v půlce na více než přijatelnou úroveň(na to v jakých prostorách se hrálo).
Největším problémem akce byl ten nechutný pařák, který evidentně ubíral na síle jak fanouškům, tak kapele. S příbívajícím časem nechával frotman Oli až moc vokálů fanouškům, asi ho chudáka zmohly ty divoké podmínky připomínající skleník či deštný prales.
Jinak asi nikoho nepřekvapí, že divácké osazenstvo bylo složeno především s mladoučkých holčin či emo chlapců, kteří jen koukali, kdo ze starších jim koupí pivko. Nevím jestli si kapela zaslouží zrovna takovéto fanoušky, které spíše naž samotná hudba zajímá ječící Oli a kérky na jeho těle.