VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

CAVE IN - White Silence - zpět na článek

straba | 28.11.2012 18:55

Mrzí mě, že si tohohle článku všímám až teď, ale autore, starší zářezy „Perfect Pitch Black“, „Jupiter“ můžete považovat za výborné a melodicky propracovanější než "white silence".
Ale ptám se. Slyšel jste někdy opravu "staré zářezy" konkrétně "Until your heart stops" a "beyond hypotermia" obě ještě z 20. století?

subeer subeer | 2.6.2011 12:46

Ja znam starsi desky taky :-). A tohle je porad hodne dobry :-) - pro mne tedy.

Myslim, ze jsem neco podobneho asi cekal.

Druhy pohled? Neni uz pozde :-).

Mej se!

sicky sicky | 2.6.2011 12:38

subeer : je mi líto, z mého pohledu je to slabota. Kdybych neslyšel starší desky, tak bych možná nebyl tak přísný, ale takhle je těch 5,5 fakt maximum

btw. můžeš dát druhý pohled

subeer subeer | 2.6.2011 10:56

Sicky: myslim, ze jsi se s tim hodncenim unahlil :-). Podobnou vec bych rekl o "Perfect Pitch Black"v dobe vydani, ale to album rostlo.

Novinku CAVE IN jsem dosti ocekaval a "zklamany" na 5,5 nejsem.
Dle mne "White Noise" je idealni model jak zkloubit agresivitu s melodikou. Album drzi pohromade a vubec mu nevadi ani ten zvuk - dokresluje to atmosferu.
Pokud to porovnavas v ramci jejich tvorby, tak chapu, ze to nemusi byt nejlepsi, ale ted bych rozhodne min nez 7,5 bych ted nedal.
Pokud to porovnavas s tvorbou ostatnich - podobnych snazitelu, tak i letos jsou CAVE IN naprosta spicka - min 2 body vpred :-).