VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SADE, MITOTE, MADE BY THE FIRE - Plzeň, Divadlo Pod Lampou - 27. listopadu 2009 - zpět na článek

VQ | 3.12.2009 21:33

Jejééé, díky za report Ondro. Krásný připomenutí. To jsou věci, to jsou věci, skoro bych přísahal, že jsem na tam byl, ale mám pocit, že vím, že nic moc nevím, tak nějak jako kdybych tam vůbec nebyl, tak teď aspoň vím, co bych věděl, kdybych se maličko víc než maličko nezamlžil. Mně třeba v uších vůbec nepískalo, a pak že není alkohol lidskému zdraví prospěšný :-).

Malá poznámka: Pod barem bylo taky dobře :-D

kalba | zazitkem rozpolcen... | 3.12.2009 09:00

zvukar byl nestastnej ne proto, ze by to na nej bylo moc nahlas nebo podobny ptakoviny, jak sem v sale zaslechl, ale kdo trochu rozumi zvuku, slysel, ze ackoli zvuk bicich byl nahlas, co to slo, kytara ty bubny prervavala tak trikrat. navic ten jeho zpev? bez zvukarovych zasahu by nebyl slyset ani zpola... taky sem tam nevydrzel, to proste neslo...
kluci rikali, ze sou takhle zvykli hrat, ale proste se budete muset smirit s tim, ze ne vzdy muze bejt po vasem.
kdyz stoji na jevisti clovek, kterej nema soudnost, zvukar pak vypada jako amater, i kdyz se snazi ze vsech sil. mimochodem, Ondra je v Lampe asi ten nejlepsi! mohli byt Sade radi, ze tam meli zrovna jeho, je to profik! znam i takovy, ktery by se nedohadovali a bez vahani mu to sli na podium stahnout! a dokonce znam i cloveka, kterej by byl schopen to PA cely vypnout. budte radi, chlapi, ze tam ten clovek zrovna nemel sluzbu, mozna byste si odvezli i novy ocni stiny...
jinak koncert dobrej, ale ten zaver me teda fakt skoro az znechutil, ackoli hudba Sade fakt dobry. prave ze me to nasralo, ze si to nemuzu poslechnout, protoze jinak bych po svych neodesel!

alanis | sade mase | 2.12.2009 11:41

: )) při sade by stačilo odsávat krev, která tekla lidem z uší. plzeňská tranfúzní stanice by byla aspoň na chvilku v hojnosti.
je fakt, že jsem už asi deset let neslyšel takhle přeřvanou kytaru. co do hlasitosti si kluk nezadal s kubou z boronu, ale zvukem to byla fakt jiná planeta. měl jsem pocit, že takhle nějak zní třeba boeing nebo nějaký jiný dopravní letadlo, když roztočí vrtule... : ) Ale bavil jsem se tím asi dvě minuty, pak jsem z preventivních zdravotních důvodů odešel do odlehlejších částí lampy (na baru to bylo o decibel lepší, o poschodí výš už bylo dobře...). No, dlouho jsem neviděl tak nešťastnýho zvukaře.
jinak večírek opravdu fajný a pěkný, mitote super, my aspoň veselý... ale příště to bude lepčejší, slibem nezarmucuje : )