VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

MONO, BEE AND FLOWER - Praha, Palác Akropolis - 27. listopadu 2007 - zpět na článek

Hellrider Hellrider | . | 30.11.2007 18:30

ale jinak dobrý, výstižně jste to napsali .. k těm Bee & Flower .. bavili ke konci čím dál víc, nebyli stereotypní, spestřovali si to různejma nástrojema.. už mám i desku.

Hellrider Hellrider | . | 30.11.2007 18:28

Zdravím naprosto souhlasím - koncert sem pozoroval s prostřed balkónu kde je nejlepší zvuk asi tak a byl to krásný zážitek přesně to co jsem očekával, netřeba dalších slov.
Nicméně si neodpustím 2 malilinkaté výtky a to: 1. Nepřipadalo vám, že sled prvních 3 písní působil docela předvídatelným a poněkud monotónním dojmem díky faktu, že všechny 3 songy jsou stavěné na naprosto totožným principu? (gradace - uspat - zabít...) Konkrétně to byli Yearning, Kidnapper Bell a Moonlight - jinak jsou to moje nejoblíbenější, ale v tomhle sledu mě trochu omrzeli.
2. ''Netradičním zpestřením byla hezká hluková improvizace bez špetky hmatatelné struktury, která se zcela vymykala tradičním zvukovým distorzím, s nimiž se lze u MONO setkat'' za prvé si myslím, že přišlápnutí efektu přeboostrovaný kytary a vrácení hluku zpět do beden není nic převratnýho a ta dýlka snad deset minut?! :)) to nebylo dobrý.. :)