VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

MANIC STREET PREACHERS - Send Away The Tigers - zpět na článek

subeer subeer | 28.3.2008 04:56

No poslechl jsem si to, poslechl, jako jejich stary priznivec. Dal bych tak za 6 - 6,5 protoze to jsou porad pekny rockovy pisnicky. Cili tohle je na tom to pozitivni + to, ze si zase pekne urcite postupne poslechnu vsechny CD, ktere od mich mam. Na drouhou stranu "odeslane tygry" mam v Mp3 a nejak me to nenuti koupit si origos ani ten sentiment ne. Napr. Generation terrorist a Holy Bible mam, jak na origos kazete, tak se jsem si potom dokoupil origos CD, tak moc tyhle alba pro me znamela - tehda. Nejhorsi na to vsem je, ze ani nevim co od Maniku v tehle chvili chci slyset.
Kazdopadne na vodstrel rozhodne nejsou !!!

roxanna roxanna | 2.9.2007 23:49

..ked mam povedat pravdu, som trosku sklamana..cakala som viac..starsie albumy su mi nejak blizsie..tazko sa to pripusta ale je to tak.

Führer | 24.5.2007 11:43

Souhlasím s jerrym,je to to hodně kvalitní album.

jerry | Manics - návrat | 24.5.2007 08:40

Já jsem novou deskou příjemně překvapen. Sice na ní nejsou tříakordové vyřvávačky typu You Love Us, ale oproti přeslazenému Lifeblood je to pro mně návrat ke kytarám (možná komerčním, ale to snad není trestné). Podle mně je to album nadprůměrné hlavně díky textům - např. o bolševické revoluci asi moc písniček v rádiovém mainstreamu není (Imperial Bodybags). Hudba je sice dle klasické šablony sloka-refrén-sloka-refrén, ale tak to Manics dělali vždy. A že nejsou už tak radikální? Zkusme pochopit, že jsou cca o 17 let starší, mají rodiny, atd. atd.

subeer subeer | 16.5.2007 01:01

Oba recenzenti maji BOHUZEL pravdu. Ja jakozto vlastnik vsech jejich zaseku krome tohoto a predchozi jsem na tuto kapelu uplne rezignoval. O to radsi si obcas treba vezmu ty ostatni na posloucham prave ty.

vike vike | 15.5.2007 14:12

Co rikate na Bradfieldovu solovku - pokud jste ji teda slyseli... jinak souhlas, ze vse podstatne sdelili v minulem tisicileti, ikdyz na enemym i lifeblood je jeste celkem dost hitovek...