VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BOLT THROWER, MALEVOLENT CREATION, NIGHTRAGE, NECROPHAGIST - Praha, Abaton - 11. ledna 2006 - zpět na článek

Bizzaremifo | Vynikajuci Bolt Thrower | 10.2.2006 17:03

Fakt perfektny koncert od zaciatku do konca...i ked je pravdou,ze Nightrage mi tam trosku nezapadli...neviem,cim to bolo,ale po Necrophagist mi tam jednoducho neladili. Urcite hraju skvelu muziku,ale vedel by som si ich predstavit na nejakom inom koncerte,tam proste podla mna nezapadli....Necrophagist ani netreba komentovat,za nich hovori spickova ekvilibristicka muzika....Malevolenti ma fakt dost milo prekvapili a na koncerte posobia ovela lepsie ako na poslednych albumoch.......No a Bolt? Proste stara nadherna klasika,za ktoru by som dal aj posledne prachy...vynikajuce vykony a ohlas v publiku je jasnym znakom uspechu....no vyburil som sa fakt kvalitne a myslim,ze som rozhodne nebol jediny...;)

damien silverwing damien silverwing | 16.1.2006 14:41

Důvodem vysoké návštěvnosti byla nepochybně i cena - ani ne tři kila za čtyři velice slušné ( či divácky vděčné) spolky je hodně málo.

Noisy Noisy | 15.1.2006 21:36

on Lindberg u NIGHTRAGE stále ještě je? Já myslel, že už to u nich zabalil, on je přece takovej ten typ na jednu desku a hurá zase dál :-) S NIGHTRAGE je podle mě problém ten, že je to vlastně one man projekt pana Iliopoulose kterej dělá všechnu hudbu a do ničeho si zřejmě nenechá mluvit, takže ostatní už jsou tak trochu křoví, na hudební stránce je to dost cítit.

Louďa | 15.1.2006 21:27

u NIGHTRAGE jsem se těšil na ex-vokalistu AT THE GATES, Tomase "Tompu" Lindberga ...bohužel, nedorazil....no není divu :)

Antihlava Antihlava | 15.1.2006 18:22

Na tenhle konzert jsem se dost těšil, jelikož to pro mě byla po dlouhé době příležitost poslechnout si dobrou muziku.
Popravdě jsem si myslel, že jdu jen na geniální Necrophagist a tím to pro mě končí, ale opak byl pravdou. Necrophagist jsem si náramě užil i když důsledkem zpoždění hráli jen "krátce". Od Malevolent jsem mnoho nečekal, ale mile mě překvapili. Bolt byly super, taky mě překvapilo kolik fans bylo v tranzu:o))
O Nightrage jsem do téhle doby nic nevěděl, tak jsem jen čekal, co předvedou. Mě moc neoslovili, kvalita se nedá upřít, ale styl zpěvákova vokálu se mi nezamlouval, ale to je věc vkusu. Prostě jsem se skvěle bavil. Ted už se těšim na 19.2.

Louďa | 14.1.2006 23:06

Tož já nikdy o podpoře BOLT THROWER v ČR nepochyboval a furt jsem tvrdil SHINDYMU, že by je měl pozvat na Brutal Assault :) že je to jedna z těch kapel, co překvapí. Fans o sobě nedávají tak hlasitě vědět, ale prostě tihle deathmetaloví AC/DC - IRON MAIDEN, chcete-li, prostě nerezaví :)