sa prebojoval na stránky legendárneho časopis ... celý text
Další skladba z nového alba MAN´S GIN. ... celý text
Stratené dcéry sú späť. Odohraj ... celý text
jsou další kapelou potvrzenou pro letošní ... celý text
kanadští veteráni vydají 23. srpna sv ... celý text
"Neutavitelní otcové proslulé NY hardcor ... celý text
Aj páni z AMORPHIS majú nový videoklip. ... celý text
Páni z DARKTHRONE majú nový videoklip. ... celý text
Páni z BLACK SABBATH majú nový videoklip. ... celý text
Gitarista Vivian Campbell, tiež známy z ú ... celý text
Manažment kapely zarazil projekt South Of Hanne ... celý text
zveřejnili video ke skladbě "Seven Widow ... celý text
Odvolací senát Vrchního soudu v Praze vč ... celý text
|
|
|
 Při prvním poslechu bylo HoB jen takový sympatický retro,ale ta placka fakt docela roste s každým poslechem...
Teď můžu už s klidem říct,že moje pořadí desek je:
1.Something Wild 10b.
2.Hate Crew Deathroll. 9,5b.
3.Hatebreeder 9b.
4.Halo Of Blood 8b.
5.Follow the Reaper 8b.
6.Blooddrunk 7,5b.
7.Are You Dead Yet 7b.
8.Relentless Reckless.. 5,5b.
Docela jsem váhal pořadí mezi Halo of Blood a Follow TR,ale nakonec musím říct,že novinka je více různorodá než Reaper,zní jako staří CoB,plus si bere to lepší z posledních alb..,tak proto jsem jí dal výše..Upřimně nečekal jsem že se ještě nějaké album od CoB dostane mezi ty čtyři první..
|
|
|
|
Novinka mi připadá jako nejlepší z posledních 3 alb... je to trochu návrat ke starší tvorbě v novějším hávu a i když mě to už moc nebere a ani nedosahuje tehdejších kvalit, tak třeba Bodom Blue Moon je pecka. Dead Man's Hand On You taky parádní, jakoby vylezl z přelomu 90'/00'. Covery Loudness a Roxette samozřejmě taky výborný, ještě jsem zvědavej na tu Bananaramu :-D
|
|
|
 kamaráde to si nemáš pouštět takový skvosty během poslouchání nový desky :D ale chápu tě, je jasný že na ty starý fláky to nemá, ale pokud by bylo AYDY nebo FtR za 9 nebo 10, tak novinka by neměla mít hůř než za 6,5:) já jsem v celku spokojenej
|
|
|
|
a mne sa pači stále menej a menej, ako tak počúvam :(
len tak medzi tým som si dal Follow The Reaper a Are You Dead Yet a rozdiel veľký, veľmi veľký. Novinka neobsahuje kvalitu melódii jedného a nemá ani energiu druhého zo spomínaných albumov.
|
|
|
 asi jsem na cob příliš nekritický, ale album se mi opravdu líbí víc a víc:)
|
|
|
 prvně se mi to zdálo jako docela bída- ale toto album roste doslova s každým poslechem, občas reminiscence na AYDY - hlavně zvuk je naboostovanej jako svina, a občas vykoukne i supr melodie + hity, a to je hlavní, zatím u mě vedou : halo of blood, scream for silence, bodom blue moon a All twisted :)
|
|
|
 Jednolité to je hodně,(což je pro mě jako fandu CoB do roku 2003 jenom dobře),a nejvíc mi vyčnívá jako pecka song Halo of Blood,ale je pravda že typickej chytlavej hit jako Blooddrunk tam chybí..
|
|
|
|
Máš v niečom pravdu, Ivoši, ale mne z toho, čo som zatiaľ počul, fakt nevychádza nič strhujúce. Možno je to spôsobené sčasti aj tým zvukom, ale už teraz majú skladby predsa jasne, reálne kontúry.
Mne tam chýba song, ktorý by vyčnieval, je to také jednoliate. Na starších veciach bol hit za hitom, od "Blooddrunk" je to slabé. Ešte aj na RRF bola pecka "Shovel Knockout" na novinke zatiaľ nič také nepočujem.
|
|
|
 Ono koluje na netu zatím hodně blbá kvalita desky (cca 60MB,ve skladbě Bodom Blue Moon chřupe začátek atd..),takže se těžko soudít,ale myslím,že novince se dá docela dobře a lehko přijít na chuť..
Na druhou stranu jestli je pro tebe vrchol CoB deska Are You Dead Yet,která nemá ty kudrlinky a není tak melodická (ono proč ne,někomu lezou ty power pidlikačky u CoB krkem,já když vyšla AYDY,tak jsem ji totálně žral,přestala mě bavit až v kontextu času a starý tvorby kapely,kterou jsem objevil pozdějš),tak se ti novinka asi nezalíbí i v nejlepší kvalitě a doceníš spíš trash/deathovou střednětempou hutnou hoblovačku jako RRF..
Já si myslím,že co se týká "ploužáků" tak všechny od CoB jsou zajímavý Everytime I Die,Angles Dont Kill,Punch Me I Bleed,Banned from Heaven i Dead Mans Hand on You..vždycky je to takovej ozvláštňující prvek na albu, a z bodomských ploužáků nemusím jen Was It Worth It,ta je taková nic neříkající...
Na album v plný kvalitě se velmi těším,ten nekvalitní mix hodně kazí,doufám že origoš nebude mít tolik "plácavý" bicí a zahuhlaný kytary to by mi vadilo...
|
|
|
|
No neviem neviem s novinkou. Nechcem robiť súdy z pár ukážok v zlej kvalite, ale mám podobné pocity ako Jano z nej. Posledny dobry album bol Are You Dead Yet. Dovedy to robili štýlom, čo skladba - to pecka! Teraz aby človek na albume narátal dve-tri hitovky (aj to hitovky, ktoré by v kontexte starších albumov boli skôr priemerné skladby) Od AYDY to ide s touto kapelou dolu vodou. Novinka je este horsia, nez predosly RRF. Fakt neviem, dám tomu ešte šancu, ale prvotné dojmy ma neohúrili. Možno časom album porastie, ale s určitosťou to nebude vyslovená bomba medzi oči, ako tomu bolo v prípade každého jedného počinu do AYDY (vrátane).
A k tým ploužákom... Keď je "Dead Man's Hand On You" výborný, potom sú podobné "romantické" songy ako "Everytime I Die", "Angels Don't Kill", či "Punch Me I Bleed" ako skladby z inej dimenzie. Extrémny rozdiel v kvalite!
|
|
|
 Ve Scream for Silence je rozjezd jak Roundtrip to Hell and Back z RRF,a pak ten refrén jsem si včera celej večer říkal co mi to připomíná..jasně Free Fall od "plamenů":DD
|
|
|
 XD prave som uvazoval, ci v Scream of Silence ukradli aj slohu, kedze refren je vykradacka Free Fall od In Flames ako vysita.
Ale album sa mi paci, nemam problem si ho otocit niekolko krat (narozdiel od poslednych 3-och, ktore som vypinal pocas druheho songu).
|
|
|
|
NO KONEČNE!
Konečne fakt silný album, dobre melodie, prijemne sola a spravne klavesove registre pripominajuce prve 3albumy, adekvatna dlzka.
Ale nemozem sa zbavit dojmu, z e v sloke Scream For Silence sa nechali (ale riadne) inspirovat Mercyful Fate :-)
|
|
|
|
No musím uznat, že album je fakt slušný, hodně melodií, skladby nejsou jedna jak druhá jako tomu bylo na minulém albu, moc jsem již od této kapely neočekával a o to víc jsem fakt mile překvapen
|
|
|
 Top songy:vypalovačky Halo of Blood,Bodom Blue Moon,The Days Are Numbered,pohodová Scream for Silence a ten ploužák Dead Man's Hand On You-ten je fakt výbornej....:)Hlavně je to album o celém poslechu,ne jen o dvou skvělých věcech a zbytek vata jako RRF.Opravdu jsem to nečekal a jako fanda COB mám upřímnou "retro" radost:)
|
|
|
 Souhlasím s Ivošem. Snad poprvý od Are You Dead Yet? jsem si u toho říkal, "to je super melodie, solo, vokální linka" atd a byl zaujatej tím co se tam děje. Rozhodně jsou na dobrý "vývojový cestě", jsem zvědavej až si to poslechnu ve vyšší kvalitě
|
|
|
 Já jsem tak rád,že na Halo of Blood hrají CoB zase po 10ti letech (od posledního opravdu výbornýho Hate Crew..), jako CoB a ne jako lehce nadprůměrná trash/deathová kapela..Nic jsem nečekal,po singlu Transference jsem si myslel že ani nic nedostanu,a vida,po pěti posleších si mi Halo of Blood dost líbí..
Ještě uvidíme časem.Výrazný moment deska nemá,ale drží hezky po kupě a má energii a není to jen drhnutí středně tempýho trashe/deathu se sólama..Fakt mě to chytlo..
A v kontextu s ostatníma deskama zatím
1.S.W.
2.Hate Crew..
3.Hatebreeder
4.-5.Follow TR. a Halo of Blood,zatím nevím
6.Blooddrunk
7.Are You Dead Yet
9.Relentless Reckless..
|
|
|
|
mam za sebou par posluchov novinky (sice kvalita nie je ktovieaka - z netu) a dojmy zatial rozpacite... Priklon k starej tvorbe tam sice je, ale songy postradaju chytlavost, nieco, co by zaujalo na prvy krat tam nie je, vyrazny moment chyba.
|
|
|
 Já myslím, že jejich nejlepší CD je Skeleton in The Closet :)
|
|
|
 Zapomněl jsem dodat že myslím dema, když byli Bodomiti ještě IneartheD.
|
|
|
|
A ty dema jsou krom zvukový kvality super.
Jinak co jsem četl tak Alexi říkal že na prvních 3 albech hledali svůj zvuk a našli Hate Crew Deathroll.
Jinak já jsem taky dospěl k tomu že je Something Wild jejich nejlepší album, v 17 letech něco takovýho složit a zahrát, to už je jenom třešnička navrch, a pak už je to podle nálady mezi Hatebreeder, Follow a Hate Crew.
|
|
|
 Ivoš : Víc songů jako Halo of Blood najdeš na prvních dvou albech Dissection z roku 93 a 95.
|
|
|
 Song Halo of Blood co jsem teď slyšel je pro mě přijemný překvapení,tak snad to nakonec dopadne dobře.
Můj žebříček:
1.Something Wild-no comment
2.Hate Crew Deathroll-je to jiný a přitom je tam pořád ten feeling starejch CoB,super
3.Hatebreeder-3tí místo?Proč ne..
4.Follow The Reaper-o kousek horší než H.začíná se dost opakovat
5.Blooddrunk-nenáročná pohoda na první signání,nic už ale vyjimečnýho
6.Are You Dead Yet-na mě moc hutný,chybí mi ta lehkost prvních alb,ale ještě to jde
7.Relentless Reckless..-průměrnej trash/death ,do kterýho jsou na sílu narvaný krkolomný sóla
Kdyby vydala i ty horší placky nějaká průměrná kapela tak OK,ale u CoB jsem zvyklý na jiný standarty,i vzhledem k tomu kdo u nich hraje.A nejvíc mě na posleních plackách štve,jak je upozaděnej takovej strunobijec a sólista Roope Latvala jen na rytmickou kytaru.Když on vyjede sólo hned je ten song svěžejší,protože Alexi se zacyklil v podobnejch sólech,který rve už všude.
Takže přeju si víc songů jako Halo of Blood,míň Transference a více Roopeho při skládání písniček a taky jeho vyhrávky a bude to deska která mě zase strhne...Kéž by:)
|
|
|
|
No ja počúvam Childrenov od prvého albumu "Something Wild" a ten album je pre mňa zároveň ten najl! Pamätám si, keď vyšiel v tom 97. roku, tak spôsobil riadny rozruch na scéne. Vo svojom okolí som snáď nepoznal človeka, (ktorý počúval rockovo/metalovú muziku) komu by sa album nepáčil. Boll to niečo nové, originálne. Pokračovali v nastolenom trende aj ďalej a každá ďalšia placka bola pre mňa už ak nie pecka, tak určite aspoň v pohode počúvateľná. Vyslovene slabý album sa im (podľa mňa) nahrať nepodarilo, jedine, možno "nedotiahnuté" plochy sa dajú nájsť na "Blooddrunk", ale aj ten album sa dá.
Neviem, čo má dosť veľa ľudí proti "Relentless Reckless Forever", ale mne tá placka reže veľmi. Taká "Shovel Knockout" je u mňa jedná z najlepších skladieb, čo sa im vôbec podarila napísať, "Not My Funeral", "Roundtrip to Hell and Back", "Relentless Reckless Forever" - všetko hitovice jak remeň.
Na novinku sa teším, tie dve skladby, čo sú už dostupné, ma poriadne navnadili, blýska sa v nich dokonca na staré dobré časy - "Something Wild" :)
|
|
|
 cob poslední léta omýlají stejnou písničku, ale rozhodně jsou s tím úspěšní. Já bych Blooddrunk ani R R F neviděl až tak odpudivě - Blooddrunk je celkem solidně instr. našláplá deska, ostatně jako každá od nich, na R R F mě baví např. šlupka shovel knockout, not my funeral, či roundtrip , ale tady tomu novýmu songu ( ta klipovka) chybí opravdu podařenější refrén, navíc jak už tu někdo psal- ten song je tak nějak všemožně poslepenej z různých období a písní cob, evokuje b. after midnight, i ten nástup na refrén je právě okopírovanej z minulosti, proto mi to tam vůbec neladí.. doufám že zbytek novinky bude lepší, a né průměr posl. let : přidávám žebřík :
1. AYDY - moje první deska od cob, energetická bomba, zvuk jako prase, baví mne tu naprosto vše, i ta popová předělávka od tý britney:D
2. H C Deathroll - užasný skladby, opět drive
3. Follow the reaper - smršt těch nejlepších melodii od jezera bodom, Everytime I die- neni co dodat
tyto tři alba jsou pro mne zlatej trojlístek od bodom
4. Hatebreeder
5. 6. 7. Blooddrunk, RRF, SW bez pořadí, bodom dle mého zatím vyloženě slabou desku nevydali :) tot můj pohled
|
|
|
 titulní song: http://pitchfork.com/reviews/tracks/15452-halo-of-blood/
A v níže uvedeném klipu je teda Alexi jak zombie.
|
|
|
 Mě teda ten song baví víc než cokoliv z posledního alba a nebýt na Blooddrunk songu Banned From Heaven, tak bych řekl že i od toho alba. Je v tom cítit jistej návrat, akorát v minulosti by v tom "breaku" v 2:57 přišli s nějakou melodií co evokuje Vážnou muziku. Ale naděje že by se vrátila kvalita prvních 3-4 alb jsem se už vzdal.
|
|
|
 http://www.youtube.com/watch?v=jlIWHyb9sM4&feature=youtu.be
Chcíplejší klip jsem od CoB ještě neviděl.Alexi tam statuje absolutně bez energie,holt to koresponduje s hudbou
A jestli bude Halo of Blood opět to samý co Relentless,tzn. CoB model 2006 jen o další kus vyčuchlejší,tak se už asi přidám k haters,kteří by viděli nejraději jak CoB končí.A to mám CoB rád a po vydání Blooddrunku jsem je v recenzích a diskuzích ještě hájil:)
|
|
|
|
AYDY bylo skvělé, BD naprostů průměrný thrash/death s nadprůměrnými sóly. RRF pár světlých chvil, ale jinak tápání.
Pokud CHoB chtějí chytit nový dech, musí přijít s něcím uplně novým, nebo přitvrdit. Jinak budou x-krát přemýlat dávno použité melodie podložené střednětempou nezáživnou rytmikou.
|
|
|
 No nevim jestli je zrovna styl CoB podbízení,na to je podle mě málo melodickej a moc uřvanej na podbízení jsou jiný experti(Bullet for my Valentine,Killswitch Engage,Slipknot atd..),ale je pravda že od Hate Crew Deathroll opravdu silná deska už nepřišla,jen takový pokusy
|
|
knedlik [19.6.2013 00:04]
Ivoš155 [18.6.2013 16:19]
LW [18.6.2013 05:44]
james [17.6.2013 19:44]
Zdenos [17.6.2013 18:08]
Tigi [15.6.2013 18:59]
pavli [14.6.2013 23:02]
lukáš [14.6.2013 21:01]
Dagon [14.6.2013 14:04]
subeer [13.6.2013 21:18]
Stoky [18.6.2013 23:24]
Stoky [18.6.2013 23:23]
Stoky [18.6.2013 23:23]
Stoky [18.6.2013 23:22]
Stoky [18.6.2013 23:22]
|