NOVINKY

HYPNOS

opět na základě vlastního dlouhodobě plánovaného rozhodnutí opouští bubeník Pegas, když stejnou zprávu zveřejnila kapela i v květnu 2018.Aktuálně k tomu dále uvádí:

"Pegas je prvním bubeníkem kapely od úplných začátků na podzim 1999 a doposud taky jediným oficiálním bubeníkem HYPNOS, přestože s námi tu a tam naživo hráli i session hráči - Sataroth Igor Botko, Pavel Kouba, David Hausa anebo Peter Bajči. Posledně jmenovaný měl v krátkém období v letech 2005-2006 našlápnuto do stálé sestavy, ale rozpad kapely v lednu mu 2006 to nakonec neumožnil.

Pegas nahrál všechny studiové nahrávky HYPNOS a od roku 2014 opět figuruje také v řadách částečně reinkarnovaných Krabathor.

Jeho „rukopis“ a originální styl hraní je nepřeslechnutelný a bude v budoucnu chybět. Bude chybět i jako kamarád, protože kapela by měla být i dobrá parta, ale takový je život. Občas nás dovede na křižovatku, ze které se pak každý vydává jiným směrem, a to je potřeba vzájemně respektovat. Poslední 2 koncerty s Pegasem se uskuteční v pátek 16.12. Hypnos  & Doomas & Dehydrated v Novém Mestě nad Váhom / Za Rampami a v sobotu 17.12. Hypnos uvádí Evil Death fest 2022 na domácí půdě v Uherském Hradišti / klub Mír. Doufáme, že vytvoříte takovou atmosféru, aby na ni ještě dlouho nezapomněl. Nám nezbývá než s radostí vzpomínat na vše, co jsme spolu zažili a dokázali, a popřát hodně zdaru do budoucna! PEGAS, drž se!!!"

Louis

Zveřejněno: Úterý, 6. prosince 2022

Poslední novinky související s HYPNOS

HYPNOS - Lyric video ke skladbě "Deathbirth Pt. 1/ Birth" z nového minialba "Death ... [19.1.2023]
HYPNOS - ještě jednou. Novým bubeníkem se stává Igor "Sataroth" Botko, který už má s kapelou na kontě několik desítek odehraných vystoupení, kdy alternoval za Pegase. ... [7.12.2022]
HYPNOS - Premiéra videoklipu ke skladbě "In Grief/Too Old To Cry" ze stále akut& ... [3.11.2022]
HYPNOS - zveřejnili lyric video ke skladbě "Plunged Into Cacophony/Procession To Babylon" z nového alba "The Blackcrow", které vyjde 30. ... [26.10.2020]
HYPNOS - Zbrusu nové video k titulce nového alba "The Blackcrow": ... [12.10.2020]


Vyhledat HYPNOS na webu Metalopolis