NOVINKY

KORN

"Takmer vypredaný koncert Korn v Bratislave ohlasuje špeciálneho hosťa!

Americká numetalová skupina Korn vystúpi v Bratislave 28. mája 2022. Po dvoch rokoch čakania spôsobených pandémiou koronavírusu sa fanúšikovia konečne dočkajú poriadnej nádielky metalu.
Čo je však vynikajúce, Korn počas tohto obdobia nezaháľali a predstavia na koncerte aj nový album, ktorý vychádza už 4. februára s názvom Requiem. Ten je už ich štrnástym v poradí. Produkoval ho Chris Collier. Vychádza vo vydavateľstve Loma Vista, bude k dispozícii na všetkých nosičoch a tiež v špeciálnej 1000 kusovej limitovanej edícii na striebornom vinyle. Ako prvý z neho 11. novembra vyšiel singel Start the Healing.
Skupina vystúpi v Bratislave spoločne so špeciálnym hosťom americkou kapelou Fever 333! Táto kalifornská trojčlenná kapela vznikla iba v roku 2017 a pozostáva z troch členov. Speváka skupiny Letlive - Jasona Aalona Butlera, gitaristu zo skupiny The Chariot - Stephena Harrisona a bubeníka Arica Improta z kapely Night Verses. V roku 2018 debutovali s EP albumom Made in America, ktorý nasledoval album Strength in Numb333rs. Ich hudbu možno označiť ako rapcore alebo hardcore punk a cítiť v nej vplyv kapiel ako Rage Against the Machine, Public Enemy či Black Flag. V roku 2019 vyhrali v prestížnom časopise Kerrang! cenu Najlepšia skladba roka za pieseň „Burn it“ a na cenách Grammy boli nominovaní v kategórii Najlepšie rockové vystúpenie.

Všetky doteraz zaku´pene´ vstupenky zosta´vaju´ v platnosti a nie je nutna´ ich vy´mena.

Lístky na koncert v novom termíne sa predávajú exkluzívne v sieti TicketLIVE.sk"

RIP

Zveřejněno: Úterý, 11. ledna 2022

Poslední novinky související s KORN

KORN v rádiu - 848. Headbanger_FM a Veľký valentínsky masaker hlučnou hudbou! https://www. ... [17.2.2022]
KORN - vydají 4. února 2022 nové album "Requiem" (Loma Vista Recordings). N& ... [11.11.2021]
KORN - Oficiální živé video ke skladbě "You'll Never Find Me" z ho ... [25.9.2019]
KORN - Video ke skladbě "You'll Never Find Me" z chystaného alba "The Nothing" (13. ... [19.7.2019]
KORN - vydají 13. září nové album "The Nothing" (Roadrunner/Elektra). ... [27.6.2019]


Vyhledat KORN na webu Metalopolis