NOVINKY

Sušický Metal Christmas V

Deset dní před udělováním dárků si nadělíme jeden hromadný. Ten udělá za jisté radost všem ctitelům tvrdého kovu, neboť se v Sušici bude konat oblíbená akce Metal Christmas. Pátý ročník s sebou do Tradičního kloubu přinese čtveřici kapel, které se postarají o to, aby zábava jela na plné obrátky. Nadělovat se bude z tvrdých žánrů black metalu, death metalu i grindcoru, o jejichž prezentaci se postará následující složení:

Sorath – black metalová palba z Plzně, která se v loňském roce ohlásila s novým materiálem po delší studiové odmlce. Syrový black věrný devadesátým létům rozdá uhlí pro všechny, kteří jej o pár dní dříve obdrželi od Mikuláše v malém množství. Ano, pod kotlem se zatopí.
https://www.madmusick.cz/sorath/

https://bandzone.cz/sorath

https://www.facebook.com/Sorath-1593817937577295/

Shampoon Killer – bič na všechny metrosexuály a příliš discomilovné jedince. Buldozer dvou vokálů skrze death/grindové tóny rozebere na molekuly vše živé. Údernost téhle formace nelze nechat bez podpory.
https://bandzone.cz/shampoonkiller

https://www.facebook.com/Shampoonkiller/

Amok – záchvaty běsu se dostaví z Hořovic. Kapela, která letos slaví úctyhodných dvacet let v čele s Jardou Pelánem rozpráší nitro klubu chytlavou porcí svérázného death metalu. Šílenství pro všechny, když už budou ty Vánoce.
https://bandzone.cz/amok

https://www.facebook.com/Amok-101542239886390/

Mortifilia – co by to bylo za sušickou nadílku, kdyby se neukázala domácí mordparta. Ta je po plánované pauze plna energie a hodlá jí infikovat všechny přítomné. Místním však netřeba nic dodávat, těm dosud morem nepolíbeným, lze zvěstovat jen svižný death metal s přesahem.
http://www.mortifilia.cz/

https://bandzone.cz/mortifilia

https://www.facebook.com/mortifilia


14. 12. 2019
Tradiční kloub, Sušice
20:00
vstup: 100,-
Sorath
Shampoon Killer
Amok
Mortifilia
Odkazy na události:
https://bandzone.cz/koncert/495752-susice-tradicni-kloub-metal-christmas-v

https://www.facebook.com/events/375380783396064/

 

 

Louis

Zveřejněno: Středa, 13. listopadu 2019