NOVINKY

VINNY APPICE Band

"V Košiciach zahrá Vinny Appice Band legendárny album od Black Sabbath

Meno Vinny Appice netreba hudobným fanúšikom vôbec predstavovať. Jeden z najvýznamnejších heavy metalových a rockových bubeníkov hrajúci už desaťročia svetovú hudobnú extraligu navštívi o pár dní v rámci svojho turné aj Košice.
Jeho hudobný životopis je jasný. Vinny si za bicie sadol ako deväťročný a za pár rokov sa prebubnoval až na svetovú špičku. O tom, od koho všetko okolo bicích odkukával ani veľmi nerozmýšľajme, pretože jeho starším bratom je Carmine, tak isto legendárny bubeník.
Hral s Black Sabbath aj Johnom Lennonom
Vinny hral už ako 16 ročný hral s Johnom Lennonom a medzi top úspechy jeho muzikantskej kariéry patrí účinkovanie v legendárnych kapelách Black Sabbath, Dio a Heaven and Hell.
V tomto roku vyrazil na turné Live Evil Tour 2019 s programom, ktorý je poctou prvému „live“ albumu Black Sabbath vydanému ešte v roku 1982 a sú na ňom tie najväčšie hity ako War Pigs, Iron Man, Voodoo, Heaven and Hell, alebo Paranoid.

Roztočia to v Collosseu
V rámci tejto šnúry navštívi Vinny Appice aj Slovensko, kde odohrá dva koncerty. V zostave Piero Leporale - spev, Barend Courbois - basa a Lorenzo Carancini - gitara sa z Nitry presunie do Košíc, aby v piatok 21. 6. 2019 o 19.00 hod. odohral v košickom klube Collosseum svoj koncert."

 

RIP

Zveřejněno: Středa, 12. června 2019